برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

پرویز مظلومی:

به عنوان یک استقلالی خاطرات خوبی در تبریز دارم/ صد در صد قلعه‌نویی کارش را بلد است

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به امیر قلعه‌نویی به خاطر حضورش در تراکتورسازی تبریک می‌گویم و امیدوارم پس از بازی با استقلال موفق باشد.

به گزارش نود تی وی، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار فردا (یکشنبه) تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز گفت: بازی سختی مقابل تراکتورسازی خواهیم داشت. تراکتورسازی از تیم‌های بزرگ است و تماشاگران زیادی دارد. این تیم به تازگی دچار تغییرات شده و به امیر قلعه‌نویی به خاطر حضورش در تراکتورسازی تبریک می‌گویم. برای قلعه‌نویی آرزوی موفقیت می‌کنم ولی این آرزو برای بعد از بازی فردا و بازی جام حذفی (اول دی) است و امیدوارم بعد از این دو بازی با ما موفق باشد.

وی افزود: در هفته چهاردهم لیگ به سر می‌بریم و طبیعی است تا اینجای رقابت‌ها همه تیم‌ها از یکدیگر به اندازه کافی شناخت داشته باشند. خوب می‌دانیم تراکتورسازی تیم خیلی خوب و پرمهره‌ای است که نتوانسته در این فصل جایگاه خوبی برای خود در جدول رقابت‌ها دست و پا کند. تک‌تک نفرات این تیم را می‌شناسیم و آنها را آنالیز کرده‌ایم تا انشاءالله فردا بتوانیم نقاط مثبت حریفمان را فلج کنیم و از نقاط ضعف‌شان نهایت استفاده را ببریم، مطمئن باشید برای کسب ۳ امتیاز به تبریز آمده‌ایم و با تمام احترامی که برای مردم این شهر قائل هستم انشاءالله با برد راهی تهران می‌شویم.

سرمربی استقلال با تاکید بر اینکه تیمش صدرجدول را راحت به دست نیاورده و قصد ندارد راحت آن را از دست بدهد، یادآور شد: می‌خواهیم در یک بازی بدون حاشیه بهترین عملکرد را داشته باشیم. توانایی دو تیم آنقدر هست که بدون توجه به مسائل حاشیه‌ای دنبال ارائه بازی زیبا باشند تا مردمی که به ورزشگاه می‌آیند یا از تلویزیون بازی را تماشا می‌کنند از دیدن آن لذت ببرند.

مظلومی درباره بازیکن مصدوم و محروم‌ تیمش تصریح کرد: بازیکن محرومی نداریم اما میثم مجیدی و محمدرضا خرسندنیا برای این بازی به تبریز نیامدند چرا که مصدوم بودند. خوشبختانه بقیه بچه‌ها کاملا آماده این بازی هستند و به اندازه کافی نفرات جایگزین در اختیارمان است.

وی در مورد اینکه فکر نمی‌کنید با توجه به حضور امیر قلعه‌نویی در تراکتورسازی کسب یک امتیاز هم می‌تواند برای استقلال خوب باشد، گفت: خودتان می‌دانید که مربی با دو روز کار کردن نمی‌تواند ایده‌هایش را اجرا کند و تنها کاری که می‌تواند انجام دهد به لحاظ روحی و روانی و انگیزشی است. تراکتورسازی همان نفرات قبلی را دارد و براساس آن شناخت داریم. شاید براساس ارنج، تاکتیک تراکتورسازی فرق داشته باشد.

سرمربی استقلال با اشاره به دوران بازیگری‌اش در تراکتورسازی تبریز عنوان کرد: خیلی خوشحالم که بار دیگر به تبریز می‌آیم چون خاطرات گذشته‌ام زنده می‌شود. آنهایی که هم سن و سال من هستند می‌دانند خاطرات خوبی از تبریز دارم. در استقلال ذخیره بودم اما اینجا احیا شدم و مردم به خوبی از من استقبال کردند. ما قهرمان شدیم و سپس به دسته بالاتر صعود کردیم و با ملوان انزلی به فینال جام حذفی رفتیم. برای تراکتورسازی همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم

مظلومی تأکید کرد: در هر صورت گرفتن ۳ امتیاز بهتر از یک امتیاز است و ما دنبال ۳ امتیاز هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال در هوای سرد تبریز مقابل تراکتورسازی دچار مشکل نمی‌شود، گفت: در حال حاضر هوای تبریز خوب است چرا که هوای تهران هم چند روزی است سرد شده و همانند تبریز است. شاید درجه هوای ورزشگاه یادگار امام به دلیل اینکه بیرون از شهر قرار دارد تفاوت داشته باشد. بازیکنان در زمین می‌دوند و گرم می‌شوند و این ما هستیم که از روی نیمکت اذیت می‌شویم.

سرمربی تیم استقلال ادامه داد: امیدوارم فردا حداقل بعد از بازی بارش بگیرد تا مردم بتوانند از این دیدار استقبال کنند. ما با حضور تماشاگران از بازی لذت می‌بریم، امیدوارم شرایط به گونه‌ای باشد که تماشاگران زیادی به ورزشگاه بیایند.

مظلومی درباره اینکه قلعه‌نویی از استقلال شناخت کافی دارد، گفت: صددرصد قلعه‌نویی از تیم ما شناخت دارد. خود شما هم که بیرون از تیم ما هستید از تیم ما شناخت دارید، قلعه‌نویی که در استقلال کار کرده و با نفرات ما آشنایی دارد و نمی‌توانیم این مسئله را پنهان کنیم. البته ما به دنبال این هستیم که برنامه‌هایمان را در زمین پیاده کنیم و فردا مشخص خواهد شد برنامه‌های ما برای این بازی چیست.

وی در واکنش به این سوال که آیا فردا قبل از مسابقه به سمت امیر قلعه‌نویی خواهد رفت یا نه، گفت: بله، صددرصد. من هیچ مشکلی با قلعه‌نویی ندارم و در انزلی هم که بودیم قبل از بازی با ملوان با یکدیگر روبه‌رو شدیم. هر فردی حتی یک روز برای استقلال زحمت کشیده باشد، مورد احترامم قرار دارد.

دیدگاه کاربران