برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

قلعه نویی:

شعار علیه عباسی به سود هیچ‌کس نیست/ استقلال موقعیت خاصی نداشت

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: چند بازیکن ما در اندازه خودشان نبودند.

به گزارش نود تی وی،  امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل تراکتورسازی مقابل استقلال اظهار داشت: ماه ربیع را تبریک می‌گویم. باید بگویم که این حق عباسی نیست که با این برخوردها روبرو شود، کمی در حقش کم لطفی می شود چیزی که در توانش است ارائه می دهد اگر قرار است تراکتورسازی قدرتمندی داشته باشیم باید همه همراه باشند شعار علیه او به سود هیچ کس نیست.

 

وی ادامه داد: فوتبال بدی بازی نکردیم، با صدرنشین بازی کردیم تنها مشکل ما این بود که از دقیقه ۷۰ افت کردیم. تعویض‌های ما رو به جلو بود اما متاسفانه ۴-۵ بازیکن ما از لحاظ بدنی تخلیه شدند و باید این مسئله را بررسی کنیم که چرا نفرات جوان تیم افت کردند. باید در نیم فصل ۲-۳ بازیکن بگیریم و با توجه به این شرایط می توانیم به موفقیت برسیم. ۵ ضربه کرنر زدیم و چندین موقعیت خوب هم داشتم. در یکی دو پست جابجایی داشتیم که آنچه مد نظرامان بود رقم نخورد. ایرادمان این است که هافبک‌هایمان توپ‌گیر نیستند به جز سینا عشوری فشار زیادی نیاوردند و برخی در حد خودشان نبودند. گلر ما به خوبی مسائلی که گفتیم را اجرا کرد. عابدینی هم مرا امیدوار کرد.

 

وی در مورد اینکه چقدر زمان لازم دارد که از لحاظ تاکتیکی به شرایط ایده آل برسد ادامه داد: نظم و انضباط ما خوب است، هر کس آماده باشد بازی می کند. فردین عابدینی و بایرامی فکر نمی کردند بازی کنند اما چون آماده بودند از آنها استفاده کردیم. از همه موجودی خود استفاده می کنیم و باید بجنگیم. سایر مسابقات برای ما مهم هستند.

 

سرمربی تراکتورسازی در مورد استفاده از سزار به عنوان مهاجم هدف تاکید کرد: سورپرایزی که گفتم همین مسئله بود. در نیمه دوم کمی او را عقب تر آوردیم. شاهین ثاقبی به خاطر مصدومیت یکی، دو روز تمرین نکرد در نیمه دوم استقلال شاید مالکیت توپ را داشت اما موقعیت خاصی نداشت.

 

وی در مورد دیدار آینده گفت: امروز خلیل‌زاده را نداشتیم، حضور او به تیم کمک می کند. می توانیم تغییرات زیادی داشته باشیم و باید این چند بازی را بگذرانیم. عباسی تلاش می کند پولی تزریق شود. فعلا همین موجودی ماست اگر پولی تا قبل از بازی جام جذفی تزریق شود خیلی کمک می کند. باید از لحاظ بدنی حفظ کنیم. در نظر بگیرید کل تیم درگیر تغییرات سرمربی بود و تمرینات آنچنانی نداشتیم. ۲ روز نظم و انضباط پیدا کرده است و در ادامه به ما کمک می‌کند.

 

قلعه نویی در مورد اینکه تیمش در یک قدمی فینال جام حذفی است و آیا می توان امیدوار به فینالیست شدن تراکتورسازی بود و آیا کمبود تیموریان حس شده گفت: امروز بهترین بازیکن ما عشوری بود. کم لطفی نکنید، آگستو هم هافبک دفاعی است. عشوری به اندازه ۳ نفر دوید اولویت ما جاهای دیگر است. باید ۲ مهاجم هدف جذب کنیم. به بایرامی امیدوار هستم اما علاوه بر او ۲ مهره دیگر می خواهیم. عشوری با پای شکسته و پس از ۴ روز تمرین غیرت زیادی به خرج داد فکر نمی کردم او بتوانئد بازی کند، از او سپاسگزارم. می ترسید بازی ضعیفی انجام دهد و از چشم من بیفتد.

 

وی افزود: کل تیم عملکرد خوبی داشتند. اخباری هم یک موقعیت خوب را از برهانی گرفت. چند بازیکن ما در اندازه خودشان نبودند. از همین جا خواهش می کنم این نفرات تلاش خود را بیشتر کنند. برای من اسم ها فوتبال بازی نمی کنند البته آبروی خودم و منافع مردم از همه چیز مهم تر است.

 

قلعه‌نویی در مورد اینکه اگر بازیکنان ایرانی هم در تمرین شرکت نمی‌کردند اجازه بازی پیدا می کردند گفت: باید کاری کنیم که تبدیل به تیم شویم. کاردوسو به من گفت تیم ما ۳ تیکه است اگر یک تیکه شویم می توانیم امیدوار شویم. امروز برخی بازیکنان گفتند جدا از تیم می رویم چرا که ماشین آورده بودند به آنها گفتم بار آخر است که این کار را می‌کنند چرا که وقتی تیم با هم می‌آید با یکدیگر هم برمی‌گردد. کمی نگران کاردوسو هم بودم که متوجه شدم مصدومیتش شدید نبوده است.

 

وی در مورد اینکه دیده نشده یک مربی از مدیریت باشگاه حمایت کند اظهار داشت: حرفی که زدم از قلبم بود. عباسی زحمت زیادی می کشد. در مورد مربی بدنساز تیم باید بگویم که او در ۲ – ۳ سال گذشته کلاس های خوبی را پشت سر گذاشته است.

دیدگاه کاربران