برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

مظلومی: تساوی نه به درد ما خورد و نه تراکتورسازی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من در روابطی که میان رحمتی و قلعه‌نویی وجود دارد، دخالت نمی‌کنم، چون این یک موضوع شخصی است.

پرویز مظلومی پس از تساوی یک – یک تیمش مقابل تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: اعتقادم این است که سرما بر شرایط بازی تأثیر گذاشته بود. ما به آن چیزی که می‌خواستیم دست پیدا نکردیم و به دنبال یک امتیاز نبودیم.

وی در ادامه افزود: ما برای حفظ صدرنشینی نیاز به سه امتیاز بازی داشتیم و بیشتر زمان بازی در اختیارمان بود. البته تراکتورسازی در دقایق ابتدایی روی دروازه ما فشار آورد، اما در سایر دقایق، بازی در اختیارمان بود و فرصت‌های گلزنی داشتیم. ما در نیمه دوم در زمین حریف بازی کردیم و چند فرصت مسلم گلزنی به دست آوردیم، اما هیچ‌کدام از آنها تبدیل به گل نشدند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با یادآوری اینکه زیبایی‌های فوتبال به گلزنی است، در مورد حضور امیر قلعه‌نویی در تراکتورسازی گفت: به قلعه‌نویی تبریک می‌گویم و برای‌اش آرزوی موفقیت می‌کنم. همچنین از بازیکنانم به خاطر تلاشی که داشتند، تشکر می‌کنم.

مظلومی در خصوص خداحافظی محسن قهرمانی از داوری پس از پایان دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: محسن قهرمانی از داوران خوب ماست، که به یک‌باره برای‌اش حواشی زیادی ایجاد شد، اما به نظرم او داور خوبی بود و امروز هم قضاوت خوبی انجام داد. جا دارد به این داور خوب خسته نباشید بگویم و برای قهرمانی آرزوی توفیق داشته باشم، همچنین برای زندگی شخصی‌اش که تصمیم جدیدی برای آن گرفته است. باید بگویم یک داور خوب دیگر هم از جامعه داوران رفت.

وی با اشاره به قضاوت محسن قهرمانی در این دیدار افزود: جا دارد در خصوص دو صحنه مشکوک در این بازی نظر داده شود. البته من اینجا نشسته‌ام و بهتر است کارشناسان در خصوص دو صحنه که در نیمه دوم اتفاق افتاد، نظر بدهند. به نظرم یک پنالتی به سود ما گرفته نشد. ان‌شاءالله که من اشتباه کرده باشم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که استقلال در نیمه اول بازی خوبی انجام نداد و آیا می‌خواست با این ترفند یک امتیاز را از تراکتورسازی بگیرد، گفت: نه، ما چنین ترفندی نداشتیم. تیم حریف در نیمه اول بهتر از ما بازی کرد، اما در همین نیمه هم آرش برهانی، محسن کریمی و جابر انصاری موقعیت‌های بسیار خوبی از دست دادند. در نیمه دوم هم آنها خطری روی دروازه ما ایجاد نکردند و فقط در زمین خودشان بودند. اینکه در نیمه اول هم این اتفاق افتاد شاید مسائل روحی و روانی یا هر چیز دیگری که اسمش را می‌گذارید روی بازی تأثیر گذاشته بود. به اعتقاد من تراکتورسازی ۲۰ دقیقه خوب بازی کرد. البته من ساعتم را دقیق نگاه کردم که آیا در همین ۲۰ دقیقه هم موقعیت خطرناک روی دروازه ما داشتند یا خیر؟

دیدگاه کاربران