برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

هفته سوم لیگ برتر زنان؛ جدال حساس صدرنشین با دانشگاه آزاد

هفته سوم لیگ برتر والیبال زنان روزهای پنج شنبه و شنبه ۲۶ و ۲۸ آذرماه با چهار دیدار پیگیری خواهد شد که جدال برق شیراز صدرنشین این رقابت ها با دانشگاه آزاد یکی از دیدارهای حساس این هفته خواهد بود.

به گزارش نود تی وی ، هفته سوم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های زنان کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست روزهای پنج شنبه و شنبه ۲۶ و ۲۸ آذرماه با چهار دیدار در شهرهای ارومیه، شیراز، تهران و تبریز پیگیری خواهد شد.
روز پنج شنبه سه دیدار در چارچوب هفته سوم لیگ برتر زنان برگزار می شود که در نخستین مسابقه تیم شهرداری ارومیه میزبان گاز تهران خواهد بود. شهرداری ارومیه که با سه امتیاز از سه مسابقه در رتبه ششم جدول قرار دارد در این دیدار به مصاف گاز می رود که تنها یک دیدار انجام داده و با سه امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارد.
دومین دیدار هفته سوم لیگ برتر زنان در شهر شیراز برگزار خواهد شد و برق شیراز که در حال حاضر با ۶ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها قرار دارد، میزبان دانشگاه آزاد خواهد بود. دانشگاه آزاد چهار امتیازی است و در رتبه سوم جدول قرار دارد.
آخرین مسابقه روز پنج شنبه این هفته در تهران برگزار می شود و تیم های سایپا و ذوب آهن اصفهان به مصاف یکدیگر می روند. ذوب آهن با پنج امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و سایپا با سه امتیاز در جایگاه پنجم است.
تیم والیبال گاز تهران که روز پنج شنبه در ارومیه به مصاف شهرداری این شهر می رود، قبل از بازگشت به تهران راهی شهر تبریز می شود تا روز شنبه ۲۸ آذرماه در آخرین دیدار هفته سوم لیگ برتر زنان به مصاف شهرداری تبریز برود.
شهرداری تبریز بدون امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و این دیدار که نخستین مسابقه خانگی این تیم است، فرصت مناسبی برای کسب امتیاز و جدایی از انتهای جدول است، اما شهرداری تبریز حریف سرسختی همچون گاز را پیش رو دارد که شکست آن راحت نخواهد بود.

برنامه کامل هفته سوم لیگ برتر زنان به قرار زیر است:

پنج شنبه ۲۶ آذرماه:
ارومیه، ساعت ۱۵: شهرداری ارومیه – گاز تهران
شیراز، ساعت ۱۵: برق شیراز – دانشگاه آزاد
تهران، ساعت ۱۵: سایپا تهران – ذوب آهن اصفهان

شنبه ۲۸ آذرماه:
تبریز، ساعت ۱۴: شهرداری تبریز – گاز تهران

 

دیدگاه کاربران