برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

مجیدی در تماس با همسر پورحیدری چه گفت

همسر منصور پورحیدری گفت: «پورحیدری فرهاد را خیلی دوست دارد و این ۲ نفر مثل پدر و پسر می مانند.»

فریده شجاعی در رابطه با تماس فرهاد مجیدی و اینکه اعلام کرده اگر لازم باشد منصور پورحیدری را برای درمان به اسپانیا می برد، اظهار داشت: «فرهاد با من تماس گرفت و از این اتفاق ابراز ناراحتی کرد. او گفت که دلش می خواست در این زمان ایران باشد و با منصور دیدار کند. در این تماس مجیدی از پورحیدری به عنوان پدر فوتبال ایران و استقلال یاد کرد.»

وی ادامه داد: «فرهاد گفت که هر کاری از دستش بر بیاید، انجام می دهد و امروز هم دیدم که اعلام کرده حاضر است، منصور را به اسپانیا ببرد اما الحمدلله نیازی به این کارها نیست. خودمان نیز در آلمان آشنایی داشتیم که حتی بیمارستان و کادر پزشکی را برای اعزام پورحیدری آماده کرده بود اما پزشکان بیمارستان ایرانمهر کارشان را به نحو احسن انجام می دهند.»

همسر پورحیدری همچنین تصریح کرد: «منصور پورحیدری نیز فرهاد را خیلی دوست دارد و این ۲ نفر مثل پدر و پسر می مانند. از تماس مجیدی ممنونم اما همانطور که گفتم نیازی به اعزام منصور به کشورهای خارجی نیست.»

وی در پایان درباره آخرین وضعیت پورحیدری گفت: «وضعیت منصور خدا را شکر خیلی بهتر است و کاملا هوشیاری اش را به دست آورده است. عشقش استقلال است و دائم به فکر این است که با تیم به تبریز برود.»

دیدگاه کاربران