برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

مریم طوسی:

تا زمانی که بتوانم پرچم ایران را بالا ببرم به حضورم ادامه خواهم داد

این دونده سرعتی ایران، با اشاره به مساعدت های فدراسیون، تصریح داشت کرد :قهرمان اگر اسپانری پیدا شود که هزینه های مالی را تامین کند، دغدغه های ما کمتر می شود. فدراسیون ماهیانه به ملی پوشان حقوق می دهد اما فقط در حد بضاعتش کمک می کند.

به گزارش برنامه اینترنتی نود، مریم طوسی، با بیان وجود کمبود ها برای حضور در المپیک، گفت: فدراسیون در حد بضاعتش به ما کمک می کند و اینکه بگوییم فدراسیون کمک نمی کند، صحیح نیست. ولی باید بگویم عمده ی هزینه ها تمرینم را خودم می دهم.

این دونده سرعتی ایران، با اشاره به مساعدت های فدراسیون، تصریح داشت کرد :قهرمان اگر اسپانری پیدا شود که هزینه های مالی را تامین کند، دغدغه های ما کمتر می شود.  فدراسیون ماهیانه به ملی پوشان حقوق می دهد اما فقط در حد بضاعتش کمک می کند.

وی در خصوص کسب مدال در المپیک، اذعان داشت: با این شرایط مدال گرفتن در المپیک دور از انتظار است.  تمام تلاش خود را برای رفتن به المپیک انجام می دهم تا بتوانم دل مردم کشورم را شاد کنم.امیدوارم که حمایت هایی صورت بگیرد تا نتایج بهتری کسب کنیم.

طوسی در پایان خاطر نشان کرد: تا زمانی که بتوانم پرچم ایران را بالا ببرم به حضورم ادامه می دهم و اگر دیدم نمی توانم دل مردم را شاد کنم از صحنه کنار می کشم.

دیدگاه کاربران