برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

واکنش زیدان به جذب نیمار

سرمربی فرانسوی رئال مادرید هم به خبر علاقه این باشگاه به جذب نیمار واکنش نشان داد.

به گزارش نود تی وی و به نقل از EFE، در چند روز اخیر شایعه های زیادی درباره علاقه باشگاه رئال مادرید به جذب نیمار ستاره بارسلونا به گوش رسیده است. روزنامه های پرآوازه اسپانیایی نوشتند فلورنتینو پرس، رییس باشگاه رئال علاقه زیادی به جذب نیمار دارد و حاضر است رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند.

زین الدین زیدان درباره احتمال پیوستن نیمار به تیمش گفت: ۲۶ بازیکن بسیار خوب در اختیار دارم و دلیلی ندارد که به بازیکنان دیگر تیم ها توجه کنم. بسیار خوشحالم که در رئال مادرید و با چنین بازیکنان خوبی کار می کنم. در حال حاضر تنها چیزی که به آن فکر می کنم، دیدار برابر اسپانیول و تلاش برای پیروز شدن در آن است.

بعضی از رسانه های اسپانیایی نوشتند که علاقه باشگاه رئال مادرید به جذب نیمار باعث ناراحتی کریستیانو رونالدو شده است اما زیدان چنین چیزی را قبول ندارد. او در این باره هم گفت: نمی خواهم به چیزهای که در خارج از باشگاه رئال مادرید اتفاق می افتد، توجه کنم. صحبت کردن از نیمار و پیوستن او به رئال نمی تواند روی روحیه بازیکنانم تاثیر بگذارد. چنین مسائلی در فوتبال طبیعی است و شباهت بسیاری به ابراز علاقه بعضی از تیم های بزرگ به جذب کریستیانو رونالدو دارد. نباید چنین حرف‌هایی را جدی گرفت. نهایت تمرکزم را روی موفقیت رئال مادرید گذاشتم و تلاش می کنم تا با این تیم عملکرد خوبی داشته باشم.

زیدان بعد از انتخاب به عنوان سرمربی جدید رئال مادرید در سه بازی لالیگا روی نیمکت این تیم نشسته که نتیجه آن دو پیروزی و یک تساوی بوده است.

دیدگاه کاربران