برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ناراحتی مظلومی از حضور پرسپولیسی‌ها

تمرین امروز تیم فوتبال استقلال در زمین شماره ۲ ورزشگاه‌ آزادی برگزار شد.

به گزارش نود تی وی، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۲ در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار شد. در تمرین امروز استقلال خسرو حیدری و علی‌اصغر قربانعلی‌پور غایب بودند. مربی بدنساز استقلال برای پشت سر گذاشتن کلاس‌های مربیگری B آسیا به کرج رفته است.

*پرویز مظلومی در ابتدای تمرین امروز استقلال برای دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و از آنها خواست که روی بازی سه‌شنبه تمرکز کنند. مظلومی به بازیکنان گفت فقط از این مسابقه برد می‌خواهیم.

*بخش اول تمرین به گرم کردن بازیکنان در غیاب مربی بدنساز و با توپ اختصاص داشت. در بخش بعدی بازیکنان در گروه‌های مختلف مثل روزهای قبل فوتبال تحت فشار را انجام دادند و در بخش پایانی فوتبال برگزار شد.

*یعقوب کریمی و حنیف عمران‌زاده که دچار مصدومیت‌های جزئی بودند امروز بدون مشکل با تیم تمرین کردند.

*بحث رفتن توسکی از ایران و عدم پیوستن وی به استقلال سوژه بازیکنان بود و آنها در این مورد صحبت می‌کردند.

*در حاشیه تمرین امروز کادر فنی استقلال اعتقاد داشتند زمین شماره ۲ ورزشگاه‌ آزادی با افت کیفیت روبه‌رو می شود چون اگر پرسپولیس هم در این زمین تمرین کند وضعیت چمن چندان مطلوب نخواهد بود. قرار است پرسپولیسی‌ها از ساعت ۱۵ در زمین شماره ۲ تمرین کنند و به همین علت تمرین استقلال ساعت ۱۲ برگزار شد.

*مجید صالح و میلاد فخرالدینی که روز گذشته با یکدیگر در محل تمرین بحث کرده بودند امروز بدون آنکه صحبتی در این زمینه داشته باشند در تمرین حضور پیدا کردند.

*آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال فردا ساعت ۱۲ برگزار خواهد شد و آبی‌پوشان بعد از پایان تمرین راهی اصفهان خواهند شد.

دیدگاه کاربران