برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

مخالفت باشگاه آرژانتینی با درخواست رئال مادرید برای جذب بنیتس!

باشگاه ایندپندینته آرژانتین پیشنهاد سفیدپوشان مادرید را برای به خدمت گرفتن مهاجم ۲۱ ساله این باشگاه رد کرد.

به گزارش نود تی وی، نایب رئیس باشگاه ایندپندینته آرژانتین اعلام کرد که این باشگاه مارتین بنیتس را به رئال‌مادرید نخواهد فروخت، چون برنامه این باشگاه قرض دادن این بازیکن به تیمی دیگر برای کسب تجربه است.

بنیتس از سال ۲۰۱۱ که دوران حرفه‌ای بازیگری‌اش را در تیم تحت هدایت مائوریسیو پیگرینو آغاز کرده، پیشرفت چشمگیری داشته است و به همین دلیل توجه تعدادی از باشگاه‌های اروپایی از جمله گالاتاسرای و رئال‌مادرید را جلب کرد. در ابتدا گالاتاسرای برای خرید این بازیکن آرژانتینی دست به کار شد اما این باشگاه با ورود رئالی‌ها به کورس رقابت برای خرید مهاجم آینده‌دار ایندپندینته پا پس کشید و مادریدی‌ها هم ۱۲ میلیون یورو برای خرید او پیشنهاد دادند که البته این رقم نتوانسته است مسئولان ایندپندینته را وسوسه کند.

نورای ناکیس، نایب رئیس باشگاه ایندپندینته در این خصوص اظهار داشت: بنیتس برای ما بازیکن بسیار مهمی است. ما پیشنهاد رئال‌مادرید را قبول نکردیم، چون نمی‌خواستیم بنیتس را به تیمی بفرستیم که قرار است او را به تیمی دیگر قرض بدهد. مادرید می‌خواهد او را به تیمی دیگر قرض بدهد تا تجربه کسب کند. مارتین بازیکنی بسیار خوب است که پتانسیل فراوانی دارد. بنابراین اگر قرار باشد او به تیمی ملحق شود، باید به تیمی برود که در آن فرصت بازی داشته باشد.

دیدگاه کاربران