برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

حمایت علی کریمی از فرهاد مجیدی

پیشکسوت فوتبال گفت: به این تیم پرسپولیس خیلی امیدوار هستم.
به گزارش کاپ،علی کریمی در حاشیه اهدای ماشین پیکان قرمز رنگ برای مزایده جهت امور خیریه اظهار داشت:برای انجام کار خیر به مشهد آمده‌ام و خیلی خوشحالم که برای موسسه فیاض بخش کارهای خیریه انجام می‌دهم. با توجه به این که مسئولین با من در این مدت تماس زیادی داشتند به شهر مشهد سفر کرده‌ام تا در کار خیرخواهان شرکت کنم.

وی درباره اینکه آیا علی کریمی نیز خادم امام رضا(ع) خواهد شد یا خیر؟ گفت: هر کسی به نوبه خودش کارهای خیر زیادی انجام می‌دهد که قطعا خادمی امام رضا (ع) از این کارهای بزرگ به حساب می‌آید. تا به این لحظه امام رضا (ع) نطلبیده است اما خیلی دوست در خدمت امام رضا (ع) و زائرانش باشم و امیدوارم در آینده این اتفاق رخ دهد.

 

بازیکن تیم ستارگان در خصوص بازی مقابل ستارگان جهان بیان داشت: بازی خوبی انجام دادیم که به غیر از نتیجه که نتیجه جالبی کسب نکردیم حضور تماشاگران در این بازی یکی از نکات مثبت بود. در این بازی چند موقعیت نصفه و نیمه هم داشتیم ولی متاسفانه نتوانستیم دروازه تیم حریف را باز کنیم ولی در مجموع نفس کار مهم بود و توانستیم این بازی را برگزار کنیم و باید تشکر ویژه‌ای داشته باشم از تیم منتخب جهان که به ایران سفر کردند و این بازی خیرخواهانه را برگزار کردند، امیدوارم در آینده شاهد این چنین بازی‌هایی در ایران باشیم.

وی درباره لایی فرهاد مجیدی که روز گذشته خورد گفت: براساس تجربه من، زمانی لایی حساب می‌شود که بازیکن توپ را از بازیکن حریف عبور دهد و در اختیار داشته باشد من نمی دانم چرا این مسائل به وجود آمد ولی اگر عده‌ای این چنینی مسائلی خوشحال می‌شوند خیلی خوشحالم که این بحث ها به وجود آمده است زیرا بازیکنان بزرگ هم در فوتبال لایی می‌خورند اگر چنین نبود به جای شورت ورزشی، باید دامن می‌پوشیدند.

 

کریمی درباره وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: به این تیم پرسپولیس خیلی امیدوار هستم.در چند هفته اخیر با بدشانسی های زیادی مواجه شده است و بازی با ذوب آهن ۶ موقعیت تک به تک را از دست داد که براساس بی دقتی بود، امیدوارم در بازی های بعدی پرسپولیس شرایط بهتری را داشته باشد.

دیدگاه کاربران