برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

اعتراف تلخ جان تری

کاپیتان با تجربه چلسی در مورد حضور در این تیم و کار کردن با بعضی از مسئولان باشگاه صحبت‌های جالبی به زبان آورد.

به گزارش نود تی وی و به نقل از روزنامه سان انگلیس، جان تری در بین هواداران چلسی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. او سال هاست بازوبند کاپیتانی این تیم انگلیسی را بر بازو می بندد و توانسته افتخارت زیادی هم به دست آورد. بدون شک مهم ترین آنها بالا بردن جام قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است.

تری چند روز پیش اعلام کرد فصل آخر فوتبالی خود را پشت سر می گذارد و در پایان فصل از چلسی و فوتبال خداحافظی خواهد کرد. این در حالی است که این بازیکن هنوز آماده به نظر می رسد و می تواند حداقل یک فصل دیگر به فوتبالش ادامه دهد.

روزنامه سان انگلیس به نقل از جان تری سخنانی را منتشر کرد که هواداران چلسی را نگران و ناراحت کرد. این روزنامه سرشناس انگلیسی به نقل از تری نوشت: شما از حضور من در چلسی خوشحال نیستند و من هم از کار کردن با شما خوشحال نیستم. بهتر است این رابطه ادامه نداشته باشد.

بعد از اعلام خداحافظی جان تری، شایعه ها و گمانه زنی های زیادی به وجود آمد. بعضی از روزنامه نوشتند دلیل اصلی اعلام خداحافظی جان تری، بی ثباتی است که در چلسی وجود دارد تا جایی که این باشگاه لندنی تلاشی برای تمدید قرارداد ستاره های خود مثل رامیرس نکرد و حتی هنوز معلوم نیست سرمربی فصل آینده این تیم چه کسی خواهد بود.

تری افزود: هنوز معلوم نیست سرمربی فصل آینده چلسی چه کسی خواهد بود. اشتباه نمی کنم اگر بگویم هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه چلسی برای تمدید قراردادم نداشتم. بنابراین بهتر است در چنین شرایطی خداحافظی کنم.

باشگاه چلسی بعد از این سخنان جان تری در بیانیه ای حمایت کاملش را از این بازیکن اعلام کرد و نوشت: جان تری، اسطوره و نماد باشگاه چلسی به شمار می آید. باشگاه حاضر است مذاکراتش را برای تمدید قرارداد با این بازیکن بزرگ شروع کند. شرایط در ماه های آینده تغییر خواهد کرد. هنوز پرونده تری بسته نشده است.

جان تری از باشگاه العربی قطر پیشنهاد رسمی دارد و در صورت توافق با این باشگاه، همبازی جواد نکونام و اشکان دژاگه خواهد شد.

چلسی فصل بدی در سال جاری داشته است و ژوزه مورینیو، سرمربی این تیم هم به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شد و الان هدایت این تیم لندنی را گاس هیدینک بر عهده دارد.

دیدگاه کاربران