برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

فهرست باارزش ترین بازیکنان لیگ برتر

برگزاری هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر هر چند صدرجدول را تغییر نداد و یک پرسپولیسی و یک استقلالی را در صدر نگه داشت، اما بازیکنانی را جابجا کرد و به رده های بالاتر رساند.

به گزارش نود تی وی، صدرنشین فعلی ارزشمندترین بازیکنان لیگ بادرخشش در بازی برابر ذوب آهن جایگاه خود را در این جدول مستحکم‌تر کرد. ضمن آنکه بازیکنان دیگری همچون علیپور، عالیشاه، امید ابراهیمی، عنایتی با تاثیرگذاری در بازی تیم‌هایشان در این جدول روند صعودی داشته‌اند.

  • اول ـ مهدی طارمی؛ ۱۶٫۵ امتیاز

مهاجم پرسپولیسی‌ها در روزی که برای این تیم گلزنی نکرد با اولین پاس گل خود در بازی‌های لیگ نوزدهم و همچنین کسب هفتمین پنالتی خود تاثیر بسزایی در بازی تیمش داشته است. طارمی تاکنون ۱۱ بار درواز ه حریفان را باز کرده و با ۷ پنالتی به عنوان پنالتی گیرترین بازیکن لیگ نیز محسوب می‌شود. بازیکنی که تنها دو بار از این پنالتی‌ها استفاده کرد. طارمی ۱۱ امتیاز بابت گل‌ها، یک امتیاز بابت پاس گل و ۴٫۵ امتیاز بابت پنالتی هایش دریافت کرده است.

  • دوم ـ سجاد شهباززاده؛ ۱۰ امتیاز

مهاجم آبی پوشان با توجه به اینکه در بازی این هفته این تیم نتوانست درخشش داشته باشد، هنوز جایگاه خود را در بالای این جدول حفظ کرده است. شهباززاده تاکنون ۵ بار دروازه حریفان را باز کرده که بابت آن ۵ امتیاز دریافت کرده است، ۳ امتیاز بابت ۳ پاس گلی که ارسال کرده به دست آورده و ۲ امتیاز هم بابت ۲ پنالتی که او گرفته و تبدیل به گل شد، دریافت کرد. شهباززاده در روزی که تیمش با همتایان اهوازی خود بازی داشتند، نتوانست از شم گلزنی خود استفاده کند تا کماکان ۱۰ امتیازی باقی بماند.

  • سوم ـ محمد ابراهیمی؛ ۹٫۵ امتیاز

مهاجم باتجربه گسترش فولادی‌ها در بازی‌های لیگ پانزدهم برای فراز کمالوند و تیمش فراتر از حد انتظار ظاهر شد و با گل‌ها و پاس گل‌های خود توانسته مثمرثمر باشد. ابراهیمی تاکنون ۴ گل و ۴ پاس گل از خود به جای گذاشته که بابت آنها ۸ امتیاز دریافت کرده است. علاوه بر اینها او ۲ پنالتی نیز گرفته است که یکی از آنها تبدیل به گل شده و به همین دلیل ۱٫۵ امتیاز و در مجموع ۹٫۵ امتیاز دریافت کرده است.

  • چهارم ـ حسن بیت سعید؛ ۹ امتیاز

آقای گل سابق لیگ دسته اول با وجود اینکه این روزها برای تیمش در لیگ برتر گلزنی نمی‌کند، اما نام خود را به عنوان دومین گلزن لیگ بر سر زبان ها انداخته است. بیت سعید که هرچند بازی یک بار شروع به گلزنی می کند، ۸ بار برای استقلال خوزستان گلزنی کرده و یک بار نیز موفق به کسب پنالتی شده است. توپی که در نهایت گل شد تا این مهاجم با ۹ امتیاز یکی از ۳ بازیکن رده چهارم شود.

  • چهارم ـ جلال الدین علی محمدی؛ ۹ امتیاز

یکی از برترین بازیکنان صبا و قمی‌ها در لیگ برتر آرام آرام پیش می‌آید و اگر دچار مصدومیت نشود که فعلا شده است، می‌تواند نام خود را به عنوان یکی از بهترین‌های لیگ پانزدهم ثبت کند. او تاکنون ۶بار برای تیم علی دایی گلزنی کرده و ۳ بار نیز با پاس گل‌های خود این تیم را در معرض گلزنی قرار داده است و در نهایت علی محمدی با ۹ امتیاز نام خود را در لیست جدول با ارزش‌ترین‌ها ثبت کرده است.

  • چهارم ـ محسن یوسفی؛ ۹ امتیاز

هافبک باتجربه مشهدی‌ها به مانند دوران اوج خود در جمع استقلالی‌ها این روزها با لباس پدیده می‌درخشد. او یکی از حساس‌ترین گل‌های خود را این هفته و در کولاک تبریز برابر تراکتورسازان به ثمر رساند تا یکی از عوامل پیروزی تیمش نام بگیرد. یوسفی ۵بار در لیگ پانزدهم برای پدیده گلزنی کرده و ۳ بار هم برای سایر همبازیانش پاس گل ارسال کرده است. ضمن اینکه او یک پنالتی هم دریافت کرده که تبدیل به گل شده است.

دیدگاه کاربران