برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

رئال بالاتر از بارسلونا؛ باارزش ترین تیم دنیا

ارزش رئال مادرید با ۳۰ میلیون یورو افزایش نسبت به سال گذشته، از مرز ۷۰۰ میلیون یورو نیز گذشت و کهکشانی ها، عنوان باارزش ترین باشگاه فوتبال دنیا را همچنان حفظ کردند.

به گزارش “نود تی وی”، پس از اتمام فصل نقل و انتقالات تابستانی و طبق آمار وبسایت معتبر ترانسفرمارکت، رئال مادرید با در اختیار داشتن مجموعه ای شامل ۲۳ بازیکن که مجموع ارزششان در بازار به ۷۱۶ میلیون یورو می رسد، باارزش ترین باشگاه فوتبال دنیاست.ارزش این تیم نسبت به سال گذشته، ۳۰ میلیون یورو نیز افزایش داشته و همه اینها در شرایطی است که اگر دخیا نیز جذب رئال می شد، بر ارزش این تیم بیش از اینها نیز افزوده می شد. متوسط ارزش بازیکن در رئال، ۳۲٫۵ میلیون یورو برآورد شده است.

پس از این تیم، بارسلونا با ۶۵۷ میلیون یورو، بایرن با ۵۵۹ میلیون یورو و چلسی با ۵۳۱ میلیون یورو در جایگاه های بعدی قرار دارند. ضمن اینکه رونالدو، خامس، بیل، بنزما، کروس و مودریج، ارزشمندترین بازیکنان رئال هستند.

از میان ۱۱ بازیکنی در اسپانیا که نسبت به سال گذشته، ارزششان افزایش یافته، نام ۵ بازیکن رئال به چشم می خورد: ایسکو، خامس، رونالدو، کروس و مودریچ و ۶ بازیکن دیگر از بارسلونا هستند. در این میان افت گرت بیل نسبت به سال گذشته جالب توجه است.

در عکس زیر،ارزش بازیکنان رئال نسبت به سال گذشته قیاس شده است :

01038296

دیدگاه کاربران