برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

واکنش پیگرینی بعداز تحقیر شدن منچسترسیتی

سرمربی منچسترسیتی نسبت به شکست سنگین تیمش مقابل چلسی در جام حذفی واکنش نشان داد.

به گزارش نود تی وی و به نقل از اسکای اسپورتس، سیتی در جام حذفی انگلیس تحقیر شد و با نتیجه پنج بر یک برابر چلسی تن به شکست داد و از دور رقابت ها کنار رفت.

مانوئل پیگرینی در این دیدار ترکیبی متفاوت به میدان فرستاد تا جایی‌که ۶ بازیکن این تیم برای نخستین بار در ترکیب اصلی به میدان رفتند.

سرمربی سیتی در نشست خبری بعد از بازی درباره عملکرد ضعیف تیمش گفت: در ۴۵ دقیقه نخست بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در پنج دقیقه نخست نیمه دوم این چلسی بود که کار را تمام کرد. شاگردان گاس هیدینک در نیمه دوم تیم برتر میدان بودند. باید اعتراف کنم آنها شایسته پیروزی در این دیدار بودند.

او ادامه داد: مجبور بودم از این ترکیب جوان استفاده کنم. چاره دیگری نداشتم. ۶ بازیکن اصلی ما آسیب دیده بودند و نمی توانستم از آنها استفاده کنم. به خوبی می دانستم که شرایط سختی پیش رو داریم و نمی توانیم در جام حذفی ادامه دهیم اما چاره ای نداشتم از بازیکنان جوان و بی تجربه استفاده کنم. برابر تیم بزرگی بازی کردیم. چلسی بسیار خوب ظاهر و در نهایت هم پیروز این دیدار شد.

پیگرینی در پایان سخنانش گفت: چهارشنبه دیدار بسیار حساسی پیش رو داریم و نماینده فوتبال انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آییم. بازیکنان آسیب دیده زیادی داریم و ریسک است که از این بازیکنان استفاده کنم. امیدوارم که در این دیدار سخت به پیروزی برسیم.

دیدگاه کاربران