برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

من‌سیتی قهرمان جام اتحادیه/ پیگرینی آخرین جام خود را از چنگ کلوپ در آورد

منچستر سیتی با غلبه بر لیورپول در ضربات پنالتی قهرمان جام اتحادیه انگلیس شد.

به گزارش نود تی وی، فینال جام اتحادیه انگلیس بین لیورپول و منچستر سیتی از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ومبلی لندن با قضاوت مایکل اولیویر برگزار شد که لیورپول با غلبه بر استوک سیتی و من سیتی با غلبه بر اورتون راهی فینال شده بودند.

این دیدار که در وقت قانونی ۹۰ دقیقه با تساوی یک بر یک خاتمه یافت به وقت اضافه رفت و در نهایت بعد از اینکه در ۲ وقت اضافه گلی رد و بدل نشد به ضربات مرگ بار پنالتی کشیده شد و در نهایت شاگردان پیگرینی با نواختن شوت‌های دقیق‌تری و با درخشش دروازه‌بان خود قهرمان جام اتحادیه انگلیس شدند.با این اوصاف و با توجه به اینکه مرد شیلیایی آخرین فصل حضورش در من سیتی را تجربه می‌کند و با در نظر گرفتن اختلاف امتیاز تیم دوم شهر منچستر با صدر جدول لیگ برتر باید این جام را آخرین جام پیگرینی در فصل جاری دانست.

این قهرمانی چهارمین قهرمانی آبی و آسمانی پوشان شهر منچستر در جام اتحادیه به حساب می‌آید. در ضربات پنالتی من‌سیتی با درخشش کابالرو و گرفتن ۴ ضربه پنالتی با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی رسید.

 فرناندینیو در دقیقه ۴۹ روی اشتباه دروازه‌بان لیورپول مینیوله گلزنی کرد و گل تساوی بازی در دقیقه ۸۳ توسط کوتینیو به ثمر رسید.

دو تیم با انگیزه‌های متفاوت پا به میدان گذاشتند. لیورپول با یورگن کلوپ در پی اولین جام خود بود و من سیتی برای کسب آخرین جام با پیگرینی در انگلیس مقابل حریف خود صف آرایی کرد.

در طول دو نیمه من سیتی موقعیت‌های خطرناک‌تری را روی دروازه لیورپول خلق کرد اما درصد مالکیت توپ شاگردان کلوپ(۶۳/ ۳۷ ) بیشتر از تیم شهر منچستر بود.

در دو وقت اضافه هم دو تیم موقعیت‌های برای گلزنی داشتند اما در نهایت کار به ضربات پنالتی کشید و با درخششی که دروازه‌بان من سیتی داشت جام قهرمانی به شهر منچستر رفت.

دیدگاه کاربران