برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

تولد دوباره یک زوج در فوتبال ایران/سردار- طارمی به یاد دایی-خداداد!

تیم ملی جوان شده فوتبال ایران امشب در بنگلور هند با درخشش دوباره سردار آزمون و مهدی طارمی توانست هند را سه بر صفر شکست دهد و به صدر گروهش برود.

البته آندرانیک تیموریان هم با کوله باری از تجربه زننده یکی از سه گل تیم ملی بود.اعتماد کی روش به جوانان فوتبال با تولد زوج طارمی و آزمون همزمان شده است و همین تیم ملی را حسابی شاداب کرده است.

البته برخی عقیده دارند که سبک بازی سردار آزمون در تیم ملی، تلفیقی از زوج طلایی عزیزی و دایی در جام جهانی ۹۸ است. بازیکنی که مثل خداداد با سرعت و تکنیکش موقعیت می‌سازد و مثل دایی، ضربات سر ویران کننده‌ای دارد.

حالا شما ببینید که کنار دست سردار آزمون،‌طارمی شش دانگ حضور داشته باشد.

سردار در بازی با گوام دو گل زد و امروز هم با یک ضربه سر، گل اول ایران را وارد دروازه هند کرد. در همان بازی با یک پنالتی و یک پاس دقیق به طارمی دو گل ساخت و امروز هم اگر بخت با او یار می شد می توانست یک پاس گل به دژاگه بدهد.

در دو بازی گذشته تیم ملی، ۵ گل از ۹ گل ملی‌پوشان سهم گل‌ها و پاس‌های سردار آزمون بوده است. آزمون مهاجمی است که با سرعتی باورنکردنی محبوبیتش بین طرفداران تیم ملی را افزایش می‌دهد و البته طارمی هم در تیم ملی و هم در پرسپولیس روز به روز بهتر می شود.

آزمون و طارمی زوجی شده اند که همه را به یاد خداداد عزیزی و علی دایی انداخته است.زوجی که اواسط دهه ۷۰ با هم مچ شدند و خاطرات خوبی برای فوتبال ایران خلق کردند.

آیا نباید تولد دوباره یک زوج در فوتبال ایران را جشن گرفت؟

دیدگاه کاربران