برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

سوریان دوباره خطا کرد و حذف شد /مراقب باشید حمید با سر ضربه می زند

شب کابوس وار کشتی فرنگی ایران با حذف ۴ کشتی گیر کشورمان و پریدن ۴ سهمیه المپیک در مسابقات لاس وگاس به پایان رسید تا بسیاری از کادرفنی بپرسند چه نقشی در تیم ملی دارند.

حمید سوریان به تلخترین شکل ممکن از بازی های جهانی لاس وگاس حذف شد. او بعد از حذف به دلیل ضربه زدن به صورت بایراموف و گرفتن پای او ، در کشتی شب گذشته اش دیسکالیفه شده بود ، در کشتی صبح خود هم با سر به صورت کشتی‌گیر کره شمالی زد و ضمن گرفتن اخطار و تذکر جدی از سوی داور ۲ امتیاز نیز به حریف خود داد.وی که از حریف خود پیش بود و می‌توانست به راحتی پیروز شود اما همانند کشتی مقابل روشن بایراموف که باعث شد دیسکالیفه شود با خطایی که روی حریف داشت با دادن امتیاز و تجدید قوای حریفش بواسطه توقف مبارزه ،نقش مهمی در کسب این باخت داشت و ۶ بر ۵ به این حریف هم باخت.

حذف دارنده ۷ مدال طلا و المپیک ایران در لاس وگاس به همراه ۳ نماینده دیگر مان ، شبی تلخ را برای کشتی ایران رقم زد.اینکه حمید چرا باید با سر به صورت حریفان بکوبد را قطعا مربیان باید برایش دلیلی پیدا می کردند.

احد پازاج و دستیارانش که خیلی نقشی در آنچه روی تشک اتفاق می افتاد نداشتند و بیشتر چون تماشاگران روی سکوها روند مسابقه را دنبال می کردند. اینکه مربیان تیم ملی مراقب کشتی گیرشان نبودند که با سر به حریفان ضربه نزند ، تنها گوشه ای از اشتباهات تیم پازاج است.

دیدگاه کاربران