برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

سیمئونه شایعه پیوستنش به چلسی و اینتر را تکذیب کرد

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال اتلتیکومادرید شایعه احتمال انتصاب او به عنوان جانشین روبرتو مانچینی در اینتر یا گاس هیدینک در استمفوردبریج را رد کرد.

به گزارش نود تی وی، دیه‌گو سیمئونه شایعه تمایلش برای هدایت تیم‌های اینتر و چلسی را رد کرد و گفت برنامه‌ای برای ترک مادرید ندارد. او به روزنامه رکورد پرتغال گفت: جای من در اتلتیکومادرید است. من همیشه در دوران کاری‌ام در حال سفر بوده‌ام و این سفرها را از زمانی که ۲۰ ساله بودم آغاز کردم و تاکنون در نقش‌های مختلفی به عنوان بازیکن و مربی کار کرده‌ام، اما همیشه طرز تفکرم این بوده است که باید جایی کار کنم که در آن احساس راحتی داشته باشم. البته این امکان وجود دارد که در همان مکان‌های فوق‌العاده هم بعضی وقت‌ها احساس بدی داشته باشم.

سیمئونه افزود: من مربیان زیادی را با فلسفه‌های کاری مختلف دیده‌ام، کسانی مثل ژوزه مورینیو و پپ گواردیولا. بینش همه آنها فوق‌العاده است و هر کدام‌شان ایده‌‌های خود را برای فوتبال بازی کردن دارد که هیچ کدام‌شان از دیگری بهتر نیست. هیچ‌کس الهام‌بخش من نبوده است و سبک خاصی از فوتبال ندارم. من فقط می‌خواهم که تیمم بهترین بازی‌اش را ارائه کند تا بازی‌هایش را ببرد.

سیمئونه در پاسخ به این سؤال که آیا او برای خودش فلسفه خاصی دارد، عنوان کرد: تنها فلسفه من این است: بردن و چیزی دیگری را نمی‌شناسم. ما باید در انتخاب بازیکنان‌مان دقت کنیم. در تیمی که تحت هدایت من است، بازیکنانی هستند که قبل از آمدن من با این تیم قرارداشته‌اند، بازیکنانی که حتی مربی هم آنها را انتخاب نکرده است. اگر شما بازیکنان بارسلونا را تمرین دهید، نمی‌توانید به همان شیوه هم بازیکنان اینتر را تمرین بدهید. در این سطح بازیکن بدی وجود ندارد و همه آنها خوب هستند. با این حال تحمیل جنگندگی، شخصیت و انسجام به بازیکنان اروپایی سخت است، چون این خصلت ذاتی بازیکنان آمریکای جنوبی است. ما با قلب‌مان بازی می‌کنیم.

دیدگاه کاربران