برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

گیگز جانشین فن‌خال در منچستر می‌شود؟

یک نشریه انگلیسی مدعی شد که آقای خاص گزینه بعدی سرمربیگری شیاطین سرخ نخواهد بود و دستیار ولزی لوئیز فن‌خال صاحب این جایگاه خواهد شد.

به گزارش نود تی وی، در حالی که گفته می‌شود ژوزه مورینیو در انتهای فصل جاری جانشین لوئیز فن‌خال هلندی خواهد شد و البته این در گرو گرفتن سهمیه حضور در لیگ قهرمانان اروپا توسط شیاطین سرخ است، حالا خبر می‌رسد که آقای خاص گزینه منچستری‌ها نیست.

نشریه «ساندی پیپل» گزارش داد که اعضای هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد به دنبال بازگشت به اصل خود که همان پایبند بودن به آکادمی فوتبالش است، هستند. به همین خاطر آنها قصد دارند در پایان قرارداد فن‌خال در سال ۲۰۱۷ دستیار او یعنی رایان گیگز را جانشین وی کنند.

مورینیو در زمینه استفاده از بازیکنان جوان آکادمی باشگاه‌هایی که در آن عضویت داشته، خیلی کارنامه درخشانی ندارد و همین مسئله از نظر هیئت مدیره باشگاه منچستریونایتد که افرادی همچون سربابی چارلتون در آن حضور دارند کافی است تا از فهرست کاندیداهای سرمربیگری شیاطین سرخ خط بخورد.

منچستریونایتد اخیراً با استفاده از جوانانی همچون جسی لینگارد و مارکوس رشفورد نوید ظهور نسل طلایی دیگری همچون «کلاس ۹۲» را داده است.

دیدگاه کاربران