برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

اعتراف تلخ ونگر درباره شانس قهرمانی آرسنال در لیگ برتر

سرمربی توپچی‌های لندن در پی تساوی شاگردانش برابر اسپرزها اعتراف کرد که شاید تیمش در این فصل هم به قهرمانی لیگ برتر نرسند.

به گزارش نود تی وی، آرسن ونگر در پی تساوی ۲ – ۲ شاگردانش در خانه تاتنهام در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر انگلیس در پاسخ به اینکه «موافقید که با این نتیجه شانس‌تان برای قهرمانی کمرنگ‌تر شد؟»، گفت: نمی‌دانم که واقعاً باید چه چیزی بگویم. به هر حال هر تیمی هر هفته ممکن است امتیازاتی از دست بدهد، برای همین باید منتظر بمانیم و ببینیم که در نهایت چه اتفاقی خواهد افتاد. به نظرم ما باید به عملکردمان در این بازی دلگرم شویم و باید تا پایان فصل با همین انگیزه به پیش برویم، آنوقت خواهیم دید که شانس قهرمانی داریم یا خیر!

سرمربی فرانسوی توپچی‌های لندن که شاگردانش سه هفته پیش با نتیجه ۲ بر یک لسترسیتی صدرنشین را شکست دادند، ولی حالا در پنج بازی از رقابت‌های مختلف است که به پیروزی نرسیده‌اند، تصریح کرد: شاید این فصل بهترین فرصت ما برای قهرمانی در لیگ برتر پس از ۱۲ سال باشد. فصل گذشته ما شانسی نداشتیم، ولی نمی‌دانم که آیا می‌توانیم این فصل فاتح لیگ برتر شویم یا خیر؟ در حال حاضر ما در جایگاهی هستیم که فقط نتایج خودمان مهم نیست و نتایج تیم‌هایی همچون لسترسیتی هم برای‌مان اهمیت دارد.

 

دیدگاه کاربران