برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ملاقات پنهانی گواردیولا و مدیر ورزشی من‌سیتی در آمستردام

برخی رسانه‌ها عنوان می‌کنند سرمربی بایرن مونیخ با وجود تاکید بسیارش بر تمرکز روی موضوعات مربوط به باواریایی‌ها، به صورت پنهانی در پایتخت هلند با سران منچسترسیتی ملاقات کرده است.

به گزارش نود تی وی از در روزهای پایانی سال گذشته میلادی که فاش شد پپ گواردیولا با تیم منچسترسیتی توافق کرده و از تابستان آینده سکان هدایت تیم آبی‌پوش را برعهده خواهد گرفت، این نکته از جانب وی مرتب تاکید شد که او تمام هم و غم خود را صرف باواریایی‌ها خواهد کرد.

اما به نظر می‌رسد این موضوع در حد حرف بوده زیرا یک نشریه انگلیسی مدعی شده تصویری از طریق یکی از عکاسانش به دست آورده که نشان می‌دهد پپ با مدیران من‌سیتی در هتلی در شهر آمستردام به صورت مخفیانه ملاقات کرده است.

براساس اعلام روزنامه دیلی میرر، گواردیولا با ظاهری متفاوت با همیشه، در این محل حضور یافته و با «تیکسی بیگریستن»، مدیر ورزشی من‌سیتی دیدار کرده است.

این دو البته از دوران حضور در بارسلونا با هم رفاقت داشته و در مرکز هلند، به مدت ۲ ساعت در مورد برنامه‌های تیم، به خصوص نقل و انتقالات صحبت کرده‌اند.

در این گزارش همچنین عنوان شده جترو ویلمس از آیندهوون و ریشدی بازور از تیم آژاکس آمستردام، نفراتی هستند که جزو لیست مورد نظر پپ هستند.

دیدگاه کاربران