برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

استقلال صفر – پدیده صفر/ آبی‌ها با صدرنشینی سال را تمام کردند

به گزارش نود تی وی، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پدیده رفت که بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ۲ شوت بازیکن پدیده از داخل محوطه جریمه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه ۷ خمیسی مدافع پدیده با یک ضربه […]

به گزارش نود تی وی، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پدیده رفت که بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

در دقیقه ۲ شوت بازیکن پدیده از داخل محوطه جریمه استقلال به بیرون رفت.

در دقیقه ۷ خمیسی مدافع پدیده با یک ضربه سر نزدیک بود دروازه تیم خودی را باز کند اما مجتبی روشنگر؛ دروازه بان توپ را از روی خط برگرداند و توپ را به کرنر فرستاد و کرنر هم حاصلی برای آبی ‌پوشان نداشت.

در دقیقه ۱۱ شوت محسن کریمی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۴ حسین بادامکی با تکل روزبه‌ چشمی مصدوم شد.

در دقیقه ۱۷ استقلال صاحب یک ضربه کاشته پشت محوطه جریمه پدیده شد که شیحی این ضربه را به دیوار دفاعی پدیده کوبید.

در دقیقه ۱۸ استقلال صاحب یک ضربه کرنر دیگر شد که این ضربه را شیحی بازهم به شکلی بد زد.

در دقیقه ۲۰ پرتاب اوت پدیده تبدیل به یک موقعیت گل شد و توپ بعد از برخورد به سر چشمی به شکل خطرناکی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. ضربه کرنر هم تبدیل به یک ضد حمله برای استقلال شد.

در دقیقه ۲۴ ارسال میثم مجیدی را روشنگر دروازه‌بان پدیده مهار کرد.

توپ تا دقیقه ۲۸ بیشتر در میانه میدان بود.

در دقیقه ۳۲ ضربه کاشته پدیده را مهدی رحمتی مهار کرد.

در دقیقه ۳۳ پاس سجاد شهباززاده در محوطه جریمه به امید ابراهیمی رسید اما این بازیکن نتوانست از این موقعیت خوب گلزنی استفاده کند و مدافعان پدیده توپ او را دفع کردند.

در دقیقه ۳۶ استقلال پنجمین کرنر خود را زد که بازهم مدافعان پدیده توپ را برگشت دادند و توپ برگشتی را شیحی بازهم روی دروازه پدیده فرستاد که این توپ هم حاصلی برای آبی‌پوشان نداشت.

در دقیقه ۳۹ روزبه چشمی دچار مصدومیت شد و محمدرضا خرسندنیا به جای این بازیکن وارد میدان شد.

نیمه دوم:

استقلال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد. در دقیقه ۴۸فخرالدینی توپ را روی دروازه ارسال کرد که ضربه سر شیحی را دروازه‌بان پدیده در موقعیتی مشکوک از روی خط دروازه برگشت داد و بازیکنان استقلال معتقد بودند که توپ گل شده است اما داور و کمک داور چنین اعتقادی نداشتند.

در دقیقه ۵۲ استقلال صاحب یک موقعیت گلزنی دیگر شد که شوت شیحی به مدافعان پدیده برخورد کرد.

مظلومی تا دقیقه ۵۵ دو تعویض اجباری انجام داد و مصدومیت چشمی و انصاری باعث شد که سرمربی استقلال این دو بازیکن را تعویض کند.

در دقیقه ۵۹ شوت شاکری از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۱ ضربه کاشته استقلال را امید ابراهیمی زد که توپ با اختلاف زیادی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۶ شوت محسن کریمی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت.

تا دقیقه ۷۱ استقلال ۱۰ شوت و پدیده ۴ شوت به سمت دروازه زده بودند.

در دقیقه ۷۴ پدیده صاحب یک ضربه کرنر شد که حاصلی برای این تیم نداشت.

در دقیقه ۹۰ استقلال صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه روی سر برهانی فرود آمد و ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۹۱ شوت عادل شیحی به کنار دروازه پدیده برخورد کرد.

استقلال با این تساوی ۴۳ امتیازی شد و همچنان در صدر جدول باقی ماند این دهمین تساوی آبی‌پوشان در لیگ پانزدهم است. پدیده هم با ۳۰ امتیاز یک پله صعود کرد و جای سپاهان را در رده دهم گرفت.

احمد صالحی داور مسابقه به محمود خمیسی، بهمن سالاری، محسن بیات و حسین بادامکی از پدیده و عادل شیحی، سیدمهدی رحمتی، سجاد شهباززاده و برزای از استقلال کارت زرد نشان داد.

ترکیب پدیده:

مجتبی روشنگر، محمدحسین مرادمند، محمود خمیسی، کریم احمدی، حسین بادامکی( از دقیقه ۸۴ فریبرز گرامی)، علی فرامرزی، یونس شاکری، محسن یوسفی( از دقیقه ۷۳ محسن بیات)، مهدی خیری( از دقیقه ۹۰ بهمن سالاری)، میثم نقی‌زاده و مسعود نظرزاده

سرمربی: رضا مهاجری

ترکیب استقلال:

سید مهدی رحمتی، امین حاج محمدی، هرایر مگویان، میلادفخرالدینی، امید ابراهیمی، روزبه چشمی( از دقیقه ۳۷ محمدرضا خرسندنیا)، سجاد شهباززاده، محسن کریمی( از دقیقه ۷۴ آرش برهانی)، میثم مجیدی، عادل شیحی و جابر انصاری( از دقیقه ۵۳ بهنام برزای)

سرمربی: پرویز مظلومی

دیدگاه کاربران