برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

داور گل صحیح استقلال را ندید

کمک داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران گفت: در تصاویر تلویزیونی مشخص شد که توپ استقلال از خط رد شده است، اما کمک‌داور نمی‌توانست گل شدن این توپ را ببیند.

به گزارش نود تی وی، داود رفعتی در مورد نحوه قضاوت احمد صالحی در بازی استقلال و پدیده گفت: بازی از نظر داوری مسئله خاصی نداشت، مهمترین صحنه بازی را می‌توان در دقیقه ۴۸ بازی عنوان کرد، جایی که ضربه سر بازیکن استقلال را دروازه‌بان پدیده برگشت داد، کمک داور به هیچ عنوان نمی‌توانست این صحنه را گل اعلام کند، زیرا بدن دروازه‌بان مانع دید کمک‌داور شده بود، اما از روی تصاویر تلویزیونی می‌توان گفت که این توپ گل شده است، این هم از شانس فوتبالی است که به یک تیم داوری و یک تیم فوتبال برمی‌گردد.

وی ادامه داد: در صحنه‌ای هم که شهباززاده با پا به بازیکن پدیده ضربه زد، اگر مشخص شود که ضربه بازیکن استقلال به گردن بازیکن پدیده خورده، باید گفت شهباززاده هم مستحق دریافت کارت قرمز بود.

این کمک‌داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد اخطاری که به مهدی رحمتی در پایان مسابقه داده شد، گفت: اخطاری به کاپیتان استقلال کاملاً درست بود، زیرا او حق ند ارد که مدافع حریف را هل بدهد، اگر بازیکن حریف سرجای مقرر نایستاده باشد، داور او را به محل مورد نظر هدایت می‌کند، اعتراض‌هایی را هم که او بعد از گرفتن کارت زرد داشت کاملاً بی‌دلیل بود.

دیدگاه کاربران