برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

واکنش گل‌محمدی به شعارهای تماشاگران

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ظاهرا منافع شخصی عده‌ای در خطر افتاده که با سر دادن چنین شعارهایی اینطور برآشفته شده‌اند.

به گزارش نود تی وی، یحیی گل‌محمدی پس از تساوی یک بر یک مقابل سایپا و شعار تعدادی از تماشاگران این تیم علیه او و بازیکنان گفت: باید بررسی کنیم که چرا علیه مربی و تیمی که الان سوم جدول است، در فینال جام حذفی وجود دارد و در لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط بدی ندارد، این طور شعار می‌دهند.

وی ادامه داد: ظاهرا منافع شخصی عده‌ای در خطر افتاده است که اینطور برآشفته شده‌اند. باید این موضوع ریشه‌یابی شود. خوشبختانه از سوی باشگاه منافع برخی قطع شده است و به همین دلیل این صحبت‌ها مطرح می‌شود. این مسائل برای من مهم نیست چرا که اولویت باشگاه ذوب آهن است و مهم درست شدن شرایط تیم است.

سرمربی ذوب آهن تصریح کرد: باید ممنون افرادی باشیم که زحمت اصلی را برای ذوب آهن می‌کشند و باید دست آنها را ببوسیم. آنها کسانی نیستند به جز کارگران زحمتکش کارخانه و چنین مسائلی اهمیت ندارد که علیه افرادی که برای ارتقای جایگاه ذوب آهن زحمت می کشند شعار بدهند. حاضرم جانم را برای ذوب آهن بدهم و افتخار می‌کنم در این باشگاه هستم. این شعارها هم اهمیتی ندارد.

گل‌محمدی در پاسخ به این سوال که ادامه لیگ را چطور می‌بیند، گفت:‌ ادامه لیگ سخت است چون تیم‌ها فاصله کمی به خصوص در بالای جدول دارند و امتیازات به هم نزدیک است. برخی تیم‌ها مانند تراکتورسازی با نتایج خوب در لیگ قهرمانان آسیا روحیه گرفتند و خودشان را به صدر نزدیک می‌کنند. از طرفی فشار روحی و روانی روی تیم‌ها و تیم ما وجود دارد اما نگرانی نداریم و تلاش می‌کنیم در پایان فصل جایگاه شایسته‌ای برای ذوب آهن به دست آوریم.

دیدگاه کاربران