برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

انصراف پیکان از بازی فینال لیگ برتر والیبال/بانک سرمایه قهرمان شد

به دنبال درگذشت مربی تیم والیبال پیکان این باشگاه از حضور در فینال لیگ برتر والیبال انصراف داد و بانک سرمایه به عنوان قهرمان انتخاب شد.

به گزارش نود تی وی،‌ شب گذشته رضا ابراهیمی مربی والیبال پیکان که به دلیل عارضه قلبی به کما رفته بود،‌ درگذشت. در پی این حادثه عنوان شد که احتمالا فینال لیگ برتر که قرار بود امروز برگزار شود، لغو خواهد شد، اما فدراسیون والیبال تاکید کرد که این بازی برگزار می‌شود.
پیکانیها اما شرایط روحی مناسبی ندارند اعلام کردند که نمی‌توانند در فینال به میدان بروند، در همین راستا فدراسیون والیبال بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد:
ضمن عرض تسلیت به خانواده بزرگ والیبال به علت در گذشت رضا ابراهیمی مربی و بازیکن سابق تیم ملی و تیم والیبال پیکان بدین وسیله به اطلاع می رساند صبح امروز دوشنبه باشگاه فرهنگی ورزشی پیکان طی نامه ای انصراف خود را از حضور در فینال لیگ برتر که قرار بود ساعت ۱۶ امروز در خانه والیبال تهران آغاز شود، اعلام کرد. لذا با توجه به نبود زمان کافی برای برگزاری مسابقات در بعد از تعطیلات سال نو و عدم امکان آماده نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه تا بعد از تعطیلات و همچنین آغاز اردو های فشرده تیم ملی از هشتم فروردین ماه جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک، بنا براین تیم بانک سرمایه به عنوان قهرمان و تیم پیکان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر والیبال ایران در سال ۱۳۹۴ معرفی می شود.

دیدگاه کاربران