برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

بازگشت کفاشیان به قدرت با کمک وزارت ورزش!

رئیس فدراسیون فوتبال اگرچه برای انتخابات ثبت نام نکرده اما هنوز کنار رفتنش از فوتبال هم قطعی نیست.

به گزارش نود تی وی، وزارت ورزشی ها راغب نبودند که علی کفاشیان در راس قدرت بماند و پیش کشیدن بحث تایید نشدن اساسنامه فدراسیون فوتبال و مجوز گرفتن کفاشیان برای شرکت در انتخابات در همین راستا بود.

در نهایت فشارها نتیجه داد و کفاشیان برای انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام نکرد تا ظاهرا کنار برود، حداقل از فوتبال ایران چرا که وی تاسه سال نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیاست.
حالا همه منتظرند تا انتخابات برگزار شود و ببینند رئیس جدید کیست اما خیلی ها هم باور نمی کنند که کفاشیان به این راحتی جا زده باشد و فضا را به مخالفانش داده باشد.
ابتدا این بحث مطرح شد که کفاشیان می خواهد به عنوان نایب رئیس به قدرت برگردد و در فدراسیون بماند و او را گزینه نایب رئیسی مهدی تاج و آجرلو نامیدند.
بازگشت کفاشیان به قدرت با کمک وزارت ورزش!
حالا اما بحث جدیدی مطرح شده که می تواند انتخابات را زیر سوال ببرد. کفاشیان حالا می گوید که طبق ادعای وزارتی ها اساسنامه فدراسیون تایید نشده است. پس باید تایید شود!
در واقع تایید اسناسنامه در هیات دولت و تایید بعدی آن از سوی فیفا پروسه ای است که لازم است قبل از انتخابات طی شود. پروسه ای که زمان بر خواهد بود و تا آن زمان امکان دارد تغییراتی در وزارت خانه ورزش و جوانان رخ دهد و نیاز باشد که دوباره برای انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام صورت بگیرد و برخی ها هم بتوانند دوباره ثبت نام کنند و رئیس بمانند!

دیدگاه کاربران