برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

محکومیت پرسپولیس به بازی بی‌تماشاگر و یک جلسه محرومیت برای بنگر

طبق رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال تیم پرسپولیس به دلیل تخلف در بازی با تراکتورسازی به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران در دیدار خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش نود تی وی، دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در حالی روز ۱۶ اسفند ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که از سوی محسن بنگر مدافع پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی(تکرار تخلفات مسبوق به سابقه) صورت گرفت. به همین دلیل وی طبق بند ۶۴ و ۶۵ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
سینا عشوری بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی طبق بند ۶۳ آیین نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.
کمیته انضباطی به خاطر تخلف تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز، این تیم را به تذکر کتبی و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
همچنین تیم پرسپولیس تهران بخاطر فحاشی تماشاگران و پرتاب نارنجک و اهانت به تیم داوری با توجه به سوابق قبلی در هفته های ۱۷، ۱۸ و ۲۰ رقابت های لیگ برتر، به برگزاری یک دیدار بدون حضور تماشاگران در مسابقه خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. البته این رای قابل تجدید نظر است.

دیدگاه کاربران