برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ایرانی ها حرف های ژاوی ستاره بارسا را جدی بگیرند

آندرانیک تیموریان هفته گذشته در گفت و گویی گفت که فوتبال قطر از ایران ۱۰ سال عقب بود ولی با سرمایه گذاری فراوان الان ۵ سال جلو افتاده است.

به گزارش نود تی وی، آندرانیک تیموریان هفته گذشته در گفت و گویی گفت که فوتبال قطر از ایران ۱۰ سال عقب بود ولی با سرمایه گذاری فراوان الان ۵ سال جلو افتاده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، تیموریان اشاره کرد به پایه سازی فوتبال قطر و همینطور استفاده از بازیکنان خارجی که توانسته اند کیفیت فوتبال این کشور را بالا ببرند. او گفت قطری ها دارند همچنان به خارجی های خوب پاسپورت می دهند تا تیم ملی شان را قدرتمند کنند و اگر ایران نجنبد، به سادگی نمی تواند مقابل این تیم هم ببرد. اتفاقا روز گذشته هم ژاوی ستاره سابق بارسا و بازیکن فعلی تیم السد قطر، با تعریف و تمجید از پیشرفت فوتبال پایه این کشور می گوید: «من چند سال پیش بازی تیم زیر ۱۷ ساله های قطر را دیدم و قهمیدم چه استعدادهایی دارند. همان روز بود که متوجه شدم می توان در قطر استعدادهای خوبی کشف کرد. آنها در آکادمی پیشرفته ای کار می کنند و حضور بازیکنان بزرگ در کنارشان می تواند به درک فوتبال شان کمک بیشتری کند. با وجود جمعیت کمی که قطر دارد ولی من می بینم که رشد بازیکنان بسیار خوب است.» خیلی از کشورهای عربی دارند پیشرفت می کنند و قطر تنها رقیب ایران نیست. تیم های عربی میلیاردها تومان هزینه می کنند و در عوض تیم ملی ایران یک زمین تمرینی برای خودش ندارد.

منابع:نود

دیدگاه کاربران