برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

واکنش مبهم عمران زاده به درگیری با رحمتی در تمرین استقلال

مدافع تیم استقلال نسبت به خبر درگیری اش با مهدی رحمتی واکنش نشان داد.

به گزارش نود تی وی، حنیف عمران زاده در دو بازی اخیر استقلال به دلیل محرومیت و بی انضباطی حضور نداشته و مظلومی در دیدار با پدیده این بازیکن را از فهرست ۱۸ نفره آبی پوشان خط زد.
البته درباره خط خوردن عمران زاده از لیست بازی با پدیده این شایعه طرح شد که وی با مهدی رحمتی درگیری لفظی شدید پیدا کرده و حتی اگر وساطت فرزاد مجیدی و حسین تراب پور نبود شاید کار به جای باریک کشیده می شد اما عمران زاده در واکنش به این شایعه عنوان کرد که مردم به این شایعه می خندند.
حال این سوال به وجود می اید که اگر عمران زاده با رحمتی درگیری نشده و جواب کاپیتان استقلال را با صدای بلند در تمرین نداده پس به چه دلیلی از فهرست آبی پوشان خط خورده است. پس اگر مساله بی انضباطی نبوده قطعا مدافع استقلال قبول دارد که از نظر فنی در سطحی نبوده که سرمربی آبی پوشان او را در فهرست بگذارد.
استقلال در دیدار با راه آهن و پدیده مشهد که در هر دو بازی عمران زاده حضور نداشت و به جای وی حاج محمدی بازی کرد گلی دریافت نکرد و به نظر می رسد مظلومی در دیدار حساس تیمش مقابل استقلال خوزستان چاره ای نداشته باشد جز اینکه باز هم عمران زاده را روی نیمکت قرار دهد چون در آن صورت نیمکت نشین کردن حاج محمدی با توجه به عملکردش در دو بازی قبل انتقاداتی را به سرمربی استقلال وارد خواهد کرد.

دیدگاه کاربران