برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

کی‌روش به زیدان تبریک گفت

سرمربی تیم ملی ایران در پیامی برای روزنامه رکورد پیروزی در ال کلاسیکو را به زین الدین زیدان تبریک گفت.

به گزارش نود تی وی و به نقل از رکورد، رئال مادرید موفق شد در اولین حضور زین الدین زیدان به عنوان سرمربی در ال‌کلاسیکو بارسلونا را شکست دهد. پیش از او کارلوس کی‌روش نیز موفق شده بود در اولین حضور خود در ال لاسیکو بارسلونا را شکست دهد.

کارلوس کی روش که در سال ۲۰۰۳ زمانی که زیدان را در تیم خود داشت، توانست بارسلونا را شکست دهد، متنی را برای روزنامه رکورد پرتغال تهیه کرد و به زین الدین زیدان تبریک گفت. در این پیام آمده است: به زیدان تبریک می‌گویم. او بعد از من در سال ۲۰۰۳ اولین مربی رئال مادرید است که اولین ال کلاسیکوی خود را با برد پشت سر می‌گذارد. او در سال ۲۰۰۳ در تیم ما حضور داشت که توانستیم به این مهم برسیم. به زیدان تبریک می‌گویم همچنین به خاطر کمکی که در سال ۲۰۰۳ به من کردی که چنین تجربه‌ای را داشته باشم.

در ادامه آمده است: در این دیدار یک رئال مادرید متمرکز و منظم را شاهد بودیم. به هر حال این دیدار مصاف دو تیم بزرگ فوتبال جهان بود که هر دو در حال حاضر بهترین تیم های جهان هستند نه دیداری که یک تیم از آنها بازیکنان بزرگی داشته باشند و یک تیم دیگر در ظاهر بازیکنان بزرگ ولی پوشالی در ترکیب خود داشته باشد.

رئال مادرید توانست بازی خوبی به نمایش بگذارد و بازی آنها مبتنی بر ستاره های خود نبود بلکه برنامه خوبی که در تیم رئال بود باعث شد تا این تیم بتواند به موفقیتی بزرگ دست یابد. آنها بازی را با برنامه جلو بردند و برای تمام دقایق بازی برنامه داشتند.

کی روش در ادامه این پیام می‌نویسد: وقتی بازیکنان بزرگی داشته باشید، می‌توانید بارها و بارها به پیروزی برسید ولی بعضی مواقع برای اینکه قهرمان شوید، به اندازه کافی پیروز نشده‌اید. این در صورتی به وجود می‌آید که همه بازیکنان در مفهوم واژه “تیم” قرار گیرند و این به خاطر همین ویژگی است که بازیکنان بزرگ توانایی بالای خود را نشان می دهند.

دیدگاه کاربران