برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ارسال روزمه کی‌روش برای هدایت تیم‌ملی الجزایر!

یکی از رورنامه‌های الجزایر مدعی شد کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی کشورمان برای فدراسیون فوتبال الجزایر رزومه فرستاده تا هدایت تیم‌ملی این کشور را برعهده بگیرد.

به گزارش نود تی وی، یک روزنامه الجزایری امروز از منابع نزدیک به الفاف رئیس فدراسیون فوتبال الجزایر خبر داد: کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی رزومه خود را به فدراسیون این کشور فرستاده است و مدیر برنامه این سرمربی پرتغالی در حال مذاکره با فدراسیون این کشور است تا به توافق برسند که هدایت این تیم‌ملی الجزایر را برعهده بگیرد.

این روزنامه الجزایری ادامه داد: کی‌روش کارنامه خوبی را دارد زیرا مدتی سرمربی رئال مادرید و اسپورتینگ لیسبون بوده است و سال‌ها به عنوان کمک مربی در منچستر یونایتد کار کرده است همچنین او هدایت تیم‌ملی ایران در در سال گذشته در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برعهده داشت. با این وجود الفاف رئیس فدراسیون الجزایر به نظر می‌رسد زمانی بیشتری را برای بررسی رزومه این مربی نیاز دارد تا به جای کریستان گورکوف فرانسوی بیاورد.

در یک روزنامه الجزایری دیگر در این خصوص آمده است: فدراسیون الجزایر مذاکرات خود را سرمربی سابق رئال مادرید آغاز کرده و تا حدودی توافقات انجام شده اما اعضای فدراسیون این کشور تمام تلاش خود را می‌کنند تا رزومه کی‌روش را با دقت بیشتری بررسی کرده تا اشتباهی که با انتخاب سرمربی فرانسوی پیش آمد دوباره برای تیم ملی این کشور تکرار نشود.

در صورتی که ادعای رسانه‌های الجزایری صحت داشته باشد باید تا روز شنبه و نشست هیأت رئیسه با سرمربی تیم ملی صبر کرد تا خروجی آن مشخص شود و شاید کار به گونه‌ای پیش برود که حتی امکان جدایی کی‌روش از تیم ملی ایران نیز وجود داشته باشد.

کی‌روش دو روز پیش در صفحه مجازی خود متنی را منتشر کرده بود که حکایت از خداحافظی از تیم ملی داشت و حتی همان روز در جمع خبرنگاران نیز با اشاره به طبقه سوم فدراسیون (طبقه‌ای که دبیرکل فدراسیون در آن کار می‌کند) اعلام کرد که آنها بردند!

وی حتی نیز پا را فراتر هم نهاده و در مصاحبه دیگری نیز انتقادات بی‌سابقه‌ای را نسبت به برخی از مسئولان وزارت و فدراسیون مطرح کرده بود.

پیش از این نیز تیم الاهلی مصر در زمان مرخصی کی‌روش ادعا کرده بود که با وی مذاکره کرده است که سرمربی پرتغالی پس از بازگشت به ایران گفته بود به این ادعاهای خنده‌دار پاسخی نمی‌دهد.

کی‌روش پیش از این نیز گزینه هدایت الجزایر مطرح شده بود.

دیدگاه کاربران