برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

نامه تهدید آمیز بارسلونا به فدراسیون فوتبال برزیل

باشگاه بارسلونا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال برزیل نوشته، تاکید کرد که نیمار اگر در المپیک ریو به میدان برود دیگر حق شرکت در کوپا آمه ریکا را ندارد.

به گزارش نود تی وی و به نقل از روزنامه آس، نیمار بهترین بازیکن کنونی فوتبال برزیل به شمار می‌آید. او در کشور خود از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

هواداران تیم ملی فوتبال برزیل دوست دارند که نیمار در رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ با پیراهن تیم ملی کشور خود به میدان برود، این درحالی است که باشگاه بارسلونا مخالف حضور نیمار در این رقابت ها است.

خود نیمار هم دوست دارد که در المپیک ریو پیراهن تیم ملی فوتبال برزیل را بر تن کند که این باعث درگیری و تنش او با باشگاه بارسلونا شده است.

روزنامه آس اسپانیا نوشت که باشگاه بارسلونا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال برزیل نوشته تاکید کرده است که نیمار اگر در المیپک ریو به میدان برود دیگر حق ندارد در رقابت های کوپا آمه ریکا به میدان برود و بدون شک این چیزی نیست که مورد پسند نیمار و فدراسیون فوتبال برزیل باشد.

باشگاه بارسلونا پیش از این هم تاکید کرد که نیمار از بین رقابت‌های کوپا آمه ریکا و المپیک ریو باید دست به انتخاب زد و تنها یک رقابت را برگزیند.

دیدگاه کاربران