برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

شرایط بازی کردن رونالدو در پاری‌سن‌ژرمن

رئیس باشگاه رئال مادرید گفت: اگر پاری‌سن‌ژرمن رونالدو را می‌خواهد، راهکارش ساده است، آنها باید رقم فسخ قرارداد او را که یک میلیارد یوروست، بپردازند.

به گزارش نود تی وی، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که سرمایه‌گذاری قطری‌ها را پشت خود می‌بینید در سال‌های اخیر پروژه‌های بزرگی را در سر داشته است تا تبدیل به یکی از قدرت‌های اصلی اروپا شود. یکی از پروژه‌های بزرگ PSG به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی کهکشانی‌هاست که در دو سال گذشته به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شده است. آنها در این تابستان هم بدشان نمی‌آمد مهاجم پرتغالی رئال را جذب کنند.

رئیس باشگاه رئال مادرید اما آب پاکی را روی دستان پاریسی‌ها ریخت و گفت که قهرمان فرانسه شانسی برای به خدمت گرفتن کریس ندارد و تنها در صورتی ممکن است این انتقال عملی شود که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن رکورد نقل‌وانتقالات را بشکند.

فلورنتینو پرس در گفت‌و‌گو با شبکه رادیویی «Cadena Cope» اسپانیا گفت: اگر پاری‌سن‌ژرمن رونالدو را می‌خواهد، راهکارش ساده است، آنها باید رقم فسخ قرارداد او را که یک میلیارد یوروست، بپردازند. در فوتبال کسی پیشگو نیست ولی ما تا سال ۲۰۱۶ قصد فروش کریس را نداریم. او هنوز سه سال دیگر از قرارداد کنونی‌اش با رئال باقی مانده است.

رونالدو ۳۰ ساله در شش فصل گذشته ۳۰۰ بازی برای سفیدپوشان مادریدی انجام داده و موفق به زدن ۳۱۳ گل هم شده است. او در دو بازی اول فصل جدید لالیگا هنوز پایش به گلزنی باز نشده است.

منابع:ورزش سه

دیدگاه کاربران