برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

بهانه‌جویی سرمربی الهلال بعد از شکست برابر تراکتور

سرمربی الهلال عربستان با ستایش از تراکتورسازی تاکید کرد دیدار حساس برابر الأهلی در لیگ عربستان باعث شکست تیم او برابر شاگردان امیر قلعه نویی شد.

به گزارش نود تی وی و به نقل از الریاضیة، الهلال عربستان که در قطر به مصاف تراکتور سازی تبریز رفت با دو گل بازی را واگذار کرد تا این نماینده ایران باشد که با اقتدار به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کند.

دونیس، سرمربی یونانی الهلال در این دیدار به بازیکنان اصلی خود بازی داد چراکه تیم او یکشنبه هفته آینده دیدار بسیار حساسی برابر الأهلی در لیگ عربستان دارد. او دلیل اصلی شکست تیمش برابر تراکتور سازی را بازی حساس برابر الأهلی دانست و گفت: تمرکز روی بازی الأهلی دلیل اصلی شکست ما در این دیدار بود. به هر حال ما بازی بسیار حساسی برابر الأهلی داریم و من مجبور بودم که در این دیدار به چند بازیکن اصلی خود بازی دهم و بازیکنان ذخیره را به میدان بفرستم.

دونیس در ادامه سخنان خود به ستایش از تراکتورسازی پرداخت و گفت: تراکتور از قدرت بدنی بسیار بالایی برخوردار بود و همین هم باعث شد تا بازی را به سود خود به پایان برسانند. بازی سرعتی را در دستور کار خود قرار دادیم. با این حال نتوانستیم دروازه حریف را با خطر جدی تهدید کنیم. ناراحتم که در این دیدار بازنده شدیم.

سرمربی الهلال عربستان در پایان سخنان خود گفت: بازی متوسطی را برابر نماینده ایران به نمایش گذاشتیم. نتوانستیم بازی همیشگی خود را بازی کنیم و دلیل اصلی نیز همچنان که گفتم، تمرکز روی دیدار برابر الأهلی بود. در بعضی از دقایق بازی کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم. با این حال نتوانستیم دروازه حریف را باز کنیم و با بدشانسی مواجه شدیم.

تراکتور سازی با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و صعودش به دور بعد را نهایی کرد. این در حالی است که الهلال با ۸ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفت.

دیدگاه کاربران