برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

جریمه ۵ میلیونی عمران‌زاده/خداحافطی با مدافع جنجالی آبی‌پوشان!

حنیف عمران زاده در دربی آخرین بازی خود را برای تیم استقلال انجام داد.

به گزارش نود تی وی، حنیف عمران زاده از روزی که در تمرینات با مهدی رحمتی درگیر شد سعی کرد این اختلاف را پنهان کند و حتی در گفت و گویی مدعی شد به شایعه درگیری خودش با رحمتی می خندد! اما این پایان کار نبود.وی در خفا با رحمتی آشتی کرد اما این بار جریان فرق می کرد چون رفاقت با رحمتی این پوئن را برای مدافع جنجالی استقلال داشت که حداقل کسی برایش دردسر درست نمی کرد و به تناوب برای استقلال بازی می کرد.
این اتفاقات از ابتدای فصل ادامه داشت و حتی خود عمران زاده هم باور نمی کرد با نتایج ضعیف فصل قبل و عملکردش در استقلال بماند اما صادقی رفت و او در استقلال ماندنی شد. در حالی که امین حاج محمدی در دو دیدار مقابل راه آهن و پدیده بازی کرده بود و حتی تیم گل هم نخورده بود به یکباره عمران‌زاده در بازی با استقلال خوزستان فیکس و جای حاج محمدی را گرفت.
* با رحمتی هم اتاق باشم به اردو نمی آیم!
دوباره عمران زاده اشتباهاتش در تیم را ادامه داد تا جایی که یکی از عوامل اصلی شکست مقابل پرسپولیسس لقب گرفت. در نهایت هم این بازیکن به مسئولان استقلال اعلام کرد تا اگر با رحمتی هم اتاق باشد هرگز به اردو نمی آید. همین موضوع کافی بود تا این بازیکن از  لیست خط بخورد.
در ادامه این اتفاقات عمران زاده که نتوانست تحمل کند و به خاطر بی انگیزگی و بی انضباطی محروم شد تا ۵ تا ۱۰ میلیون از قراردادش را هم در آخر فصل جریمه شود. این در حالی است که مظلومی نمی خواهد در سه بازی آینده هم از این بازیکن استفاده کند.
با توجه به عملکرد وی در فصل اخیر و سال های گذشته و همچنین جنجال آفرینی های مدافع آبی پوشان، به احتمال فراوان دربی ۸۲ آخرین بازی عمران زاده در استقلال بود و چه این کادر فنی در استقلال بماند و چه جدا شود او جایی در استقلال نخواهد داشت.

دیدگاه کاربران


  • ناشناس

    توى خبر ها به نقل از افشار زاده گفته بودن مصدوم شده ونميتونه توى سه هفته برگرده خنده داره

    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  • ع.ن

    من از این ورزشکاران بیشتر انتظار دارم این حرکتها زیبنده نیست. برادر حنیف مثلا شمافکرمیکنید کاربزرگی انجام می دهید.

    آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0