برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان آسیا در بستر بیماری/ محمدنژاد در خاک سرطان

قهرمان سابق کشتی آزاد نوجوانان کشورمان که زمانی باعث قهرمانی تیم ملی در مسابقات قهرمانی آسیا شده بود اکنون در بستر بیماری با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

به گزارش نود تی وی، علی بیک‌محمدنژاد که در سال ۱۳۸۲ همراه با تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در تایوان عنوان قهرمانی را برای کشورمان به ارمغان آورده بود هم اکنون در بستر بیماری افتاده است و با سرطان دست و پنجه نرم می‌کند.

این کشتی‌گیر که در مسابقات تایوان موفق به کسب مدال طلا شده بود و یکی از ارکان قهرمانی تیم ایران در آن مسابقات بود، اکنون در بیمارستان آتیه به دلیل سرطان غدد لنفاوی بستری است و در بخش مراقبت‌های ویژه در حالت کما به سر می‌برد. این کشتی‌گیر که متولد سال ۱۳۶۵ در تهران است هم‌اکنون نیازمند حمایت‌های مسئولان برای رهایی از بند بیماری است و امیدواریم پیش از اینکه دیر شود مسئولان به فکر بیفتند.

امیر بیک‌محمدنژاد، برادر علی، در این خصوص گفت: از مردم می‌خواهم که تنها برای علی دعا کنند چراکه او در کما به سر می‌برد و شرایط خوبی ندارد. امیدواریم که با دعای مردم شرایط تنفسی او بهبود پیدا کند تا بتواند شیمی‌درمانی را آغاز کند.

وی درباره شروع بیماری برادرش گفت: اسفند ماه گذشته علی ایمپلنت دندان انجام داد که عفونت کرد. بعد از آن دردهای او شروع شد که فکر می‌کردیم به خاطر عفونت دندان است تا اینکه ۱۲ فروردین ماه امسال حالش بد و در بیمارستان آتیه بستری شد. نمونه‌برداری اولیه هم چیزی نشان نداد، اما بعد از عمل نمونه‌برداری باز، متوجه بیماری سرطان شدیم. از مردم تنها می‌خواهیم برای سلامتی علی دعا کنند.

دیدگاه کاربران