برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

خبر بد برای آل اشپورت/ مذاکره علی کفاشیان با نایکی در هلند

در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر مذاکرات علی کفاشیان با برند نایکی در هلند منتشر شد.

به گزارش نود تی وی، پیگیریهای سایت نود نشان داد که رئیس فدراسیون فوتبال ایران که به همراه حبیب کاشانی به هلند و آلمان سفر کرده بود تا از اردوی تیم ملی امید بازدید کند، برای مذاکره با مدیر نایکی در هلند به شهر هیلفرسوم رفته و جلسه با مدیر شرکت تولیدی پوشاک نایکی داشته است.

شرکت نایکی آمریکایی است اما کارخانه های تولیدی آن در کشورهای آسیای شرقی مثل اندونزی، چین، هند، فیلیپین، پاکستان، تایوان، ویتنام، تایلند و مالزی مشغول فعالیت هستند.

در هر حال آنطور که خبر منتشر شده طرفین گفت و گو های اولیه را در مورد احتمال همکاری آغاز کرده اند و این مطمئنا برای شرکت آل اشپورت، خوشایند نخواهد بود.

با توجه به اخباری که از محتوای جلسه به بیرون درز کرده، طرف آمریکایی برای قبول کردن اسپانسرینگ پیراهن تیم ملی، زمان خواسته و پذیرش اسپانسرینگ را به برخی مسایل غیرفوتبالی ارتباط داده که احتیاج به زمان دارد.

در این باره سعی کردیم که با حبیب کاشانی مدیر تیم ملی امید تماس بگیریم که وی پاسخگو نبود. محمد درخشان عضو کمیته بازاریایی هم دراین باره پاسخگو نبود و البته عباس ترابیان دبیرکمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال که در ترکیه به سر می برد به سایت نود گفت که از مذاکره کفاشیان با نایکی خبر ندارد و علی کفاشیان پیش از سفر به اروپا به او چیزی نگفته است.

در هر حال همیشه بحث حضور اسپانسرهایی مثل آدیداس و نایکی در فوتبال ایران مطرح بوده اما هرگز به جایی نرسیده است.

البته اگر این اتفاق بیفتد و نایکی اسپانسر پیراهن تیم ملی فوتبال ایران شود، پس از سال‌ها یک کمپانی معتبر از نظر برند اسپانسر پیراهن‌های تیم ملی خواهد بود.

منبع: وب سایت برنامه نود

دیدگاه کاربران