برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

کریستیانو رونالدو بازیگر می شود/ توافق با کارگردان سرشناس هالیوود!

به گزارش نود تی وی ،کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال پس از درخشش در عرصه فوتبال حالا قرار است که به در هنر هفتم یعنی سینما هم خودی نشان دهد.

به گزارش نود تی وی، اخبار رسیده حاکی از آن است که مارتین اسکورسیزی ، کارگردان مشهور هالیوود با کریستیانو رونالدو ، ستاره پرتغالی رئال صحبت کرده و قرار است که برنده توپ طلای جهان در دو سال اخیر در فیلم جدید این کارگردان به نام “متقلب” نقشی جزئی داشته باشد.
این فیلم بر اساس زندگی الساندرو پروتو، تاجر ایتالیایی ساخته شده است. رونالدو نه تنها در برخی سکانس های این فیلم سینمایی حضور خواهد داشت بلکه آپارتمان شخصی خود در منطقه سنترال پارک نیویورک را هم در اختیار سازندگان فیلم قرار می دهد تا از آن به عنوان لوکیشن برخی صحنه ها استفاده شودو
اسکورسیزی یکی از برترین و صاحب سبک ترین کارگردان های معاصر هالیوود است که فیلمهایی نظیر ” گرگ وال استریت” ، “هوگو”، “رفتگان” ، “راننده تاکسی” و “گاو خشمگین” برخی از شاهکارهای او در زمینه فیلمسازی به شمار می روند.
به هر صورت هر چند که نقش رونالدو در این فیلم قرار است جزئی باشد اما با توجه به آن که ستاره پرتغالی در برخی محافل گفته که بدش نمی آید که پس از بازنشستگی از فوتبال وارد دنیای سینما شود، دستیابی او به “اسکار” و قرار دادن آن در کنار جوایز فوتبالیش مثل توپ طلا و کفش طلا در نوع خود می تواند جالب توجه باشد!

منابع:نود

دیدگاه کاربران