برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

مشکلات پرسپولیس در راه جذب ترابی، رضایی و امیری

پرسپولیس که در پایان فصل نقل و انتقالات با جذب علیرضا بیرانوند، باقدرت آغاز کرده، همچنان به دنبال ستاره‌هایی است که در فصل آینده لیگ‌برتر و آسیا چاره‌ساز این تیم باشند اما در این راه مشکلات فراوانی پیش‌رو خواهند داشت.

به گزارش “نود تي وي “، پرسپولیس و مسوولانش با اعلام برانکو ایوانکوویچ به دنبال بازیکنانی هستند که در فصل آینده موفقیت این تیم را تمدید کنند و در این راه در اولین گام علیرضا بیرانوند را جذب کردند. در میان نام های بیشماری که برای حضور در لیست این تیم در لیگ شانزدهم شنیده شده، می توان به مهدی ترابی، کاوه رضایی، وحید امیری، مهرداد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی و … اشاره کرد. بازیکنانی که می توانند سیمای پرسپولیس را در فصل آینده تماشاگرپسندتر و جذاب تر کنند و البته مشکلات زیادی برای عقد قرارداد با آنها وجود دارد.

مهدی ترابی؛ سایپا بزرگترین مانع
وینگر تکنیکی سایپا که توانسته نظر کارلوس کی روش را به خود برای حضور در تیم ملی را نیز جلب کند اکنون گزینه اصلی پرسپولیسی ها محسوب می شود اما سایپایی ها مخالفت جدی برای خروج او داشته اند. سایپا که به دنبال انتخاب گزینه حضور روی نیمکت خود به سر می برد نمی خواهد ستاره اصلی اش را از دست بدهد و در شرایط فعلی این انتقال با بن بست مواجه شده است.

وحید امیری؛ در رویای خلیج فارس
وحید امیری که خیلی دیر ستاره شد و با توجه به قرارداد نازلش با تیم نفت و مشکلات دریافتی از این تیم، اکنون به دنبال این است تا شرایط مالی خود را برای آینده تامین کند. او نیز مرد مورداعتماد و اصلی کارلوس کی روش محسوب می شود و برانکو نیز روی او نظر دارد اما مشکل اصلی اینجاست که وحید فعلا در رویای حضور در لیگ حوزه خلیج فارس است و می خواهد شانس لژیونر شدن را از دست ندهد. در صورتی که او از این تصمیم خود منصرف شود نیز پرسپولیس کار سختی برای تقابل با رقبای داخلی در پیش خواهد داشت.

کاوه رضایی؛ می خواهد لژیونر شود
کاوه رضایی نیز به عنوان بزرگترین آلترناتیو مهدی طارمی محسوب می شود که به دنبال حضور در اروپاست. با این حال کاوه نیز که اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود به دنبال حضور در خارج از کشور است. مهاجم خوش تکنیک سابق سایپا و فصل گذشته ذوب آهن که پیش از این نیز مورد توجه پرسپولیس بود اینبار البته در نزدیک ترین شرایط برای حضور در این تیم قرار دارد. با این حال همانطور که گفته شد او نیز رویای حضور در خارج از فوتبال ایران را دارد.

دیدگاه کاربران