برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

کرشتانوویچ ۲۰۰ هزار دلاری دوباره می آید؟

غولی که نزدیک ترین گزینه برای جانشینی طارمی در پرسپولیس است

با تخفیف خوبی که مدیربرنامه‌های مهاجم صربستانی به مسئولان پرسپولیس داده و همچنین اعتمادی که مدیران تیم نسبت به گزینه‌های مدنظر سرمربی کروات پیدا کرده اند، راضی شدند از این بازیکن دعوت کنند تا به ایران بیاید.
ایوان کرشتانوویچ غولی که نزدیک ترین گزینه برای جانشینی طارمی در پرسپولیس است

به گزارش نود تي وي : پرسپولیس، مهدی طارمی را از دست داده، باشگاه و برانکو ایوانکوویچ دیگر جری بنگستون را نمی‌خواهند و علی علیپور هم یک پیشنهاد روسیه‌ای دارد. بدین ترتیب موقعیت هر سه مهاجم نوک پرسپولیس در این تیم متزلزل است.

با توجه به سیستمی که برانکو از آن استفاده می‌کند پرسپولیس باید چهار مهاجم داشته باشد که دو تا از آنها را در ترکیب اصلی قرار دهد و دو تای دیگر را به عنوان رزرو در اختیار داشته باشد اما الان حضور هیچ مهاجمی در تیم فصل بعد قطعی نیست و این می‌تواند یک موضوع کاملا نگران کننده و جدی برای پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات باشد.

حدود یک هفته صحبت از کاوه رضایی مطرح بود تا به عنوان جانشین طارمی خط حمله سرخ‌ها را سر و سامان دهد اما احتمال لژیونر شدن او بیشتر از حضورش در پرسپولیس است. در عین حال هیچ گزینه داخلی دیگری برای حضور در خط حمله سرخ‌ها مطرح نشده و تنها از یک گزینه خارجی نامی به میان آمده است.

فصل گذشته برانکو دو بازیکن کروات را به مسئولان پرسپولیس معرفی کرد تا در صورت توافق قراردادشان را منعقد کنند، که در نهایت مسئولان پرسپولیس تنها با لوکا ماریچ مدافع کروات به توافق رسیدند.

غیر از ماریچ مهاجم بلند قامتی هم در ایران حضور یافت اما با مسئولان باشگاه پرسپولیس به توافق نرسید. ایوان کرشتانوویچ که سابقه حضور در دیناموزاگرب کرواسی را دارد، با ۳۲ سال و ۱۰۶ سانت قد به دلیل مشکلات مالی نتوانست فصل قبل به پرسپولیس بپیوندد اما با تخفیف خوبی که مدیربرنامه‌های این بازیکن به مسئولان پرسپولیس داده و همچنین اعتمادی که مدیران تیم نسبت به گزینه‌های مدنظر برانکو پیدا کرده اند، راضی شدند از این بازیکن دعوت کنند تا به ایران بیاید و مذاکرات جدی تری را در دفتر باشگاه پرسپولیس انجام دهند.

شنیده می‌شود طی هفته‌های آینده این بازیکن به همراه مدیربرنامه‌اش به تهران خواهد آمد. طبق شنیده‌ها مبلغ قرارداد این بازیکن حدود ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود.

دیدگاه کاربران