برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ستاره تیم قهرمان با ۹۰۰ میلیون به استقلال می رود

کاپیتان فصل پیش استقلال خوزستان به پیشنهاد سپاهان پاسخ منفی داده و تصمیم گرفته تا فوتبالش را در استقلال تهران ادامه بدهد.

محمد طیبی مهدی رجب زاده ستاره تیم قهرمان با 900 میلیون به استقلال می رود

به گزارش نود تي وي : از آنجایی که خط دفاع استقلال خوزستان در لیگ پانزدهم رکورد کمترین گل خورده در تمام ادوار این مسابقات را شکست بنابراین همه ارکان آن مشتریانی در فصل نقل و انتقالات پیدا کرده اند.

فرناندو خسوس دروازه بان تیم قهرمان اولین بازیکنی از استقلال خوزستان بود که با رقمی بیش از یک میلیارد تومان به گسترش فولاد تبریز پیوست.

همچنین دانیال ماهینی و پیمان شیرزادی هم با پیشنهادات خوبی از سوی تیم های لیگ برتری مواجه شدند اما بیشترین پیشنهادات مربوط به محمد طیبی است.

کاپیتان استقلال خوزستان که در ۳۰ سالگی به تیم ملی کشورمان دعوت شده به تازگی با پیشنهادی از طرف عبدالله ویسی سرمربی جدید سپاهان اصفهان روبرو شده ولی سنگ بزرگی جلوی پای استاد خود انداخته است!

شنیدیم طیبی خواستار دریافت رقمی معادل ۲ میلیارد تومان از سپاهانی ها شده که بلافاصله هم با مخالفت مواجه شده است چرا که تیم اصفهانی این فصل قصد ریخت و پاش ندارد.

از سوی دیگر گفته می شود که ستاره استقلال خوزستان با استقلال تهران به توافق رسیده که با قراردادی ۹۰۰ میلیون تومانی به این تیم بپیوندد.

دیدگاه کاربران