برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

ایران بدون نماینده در لیگ قهرمانان آسیا

شکست ذوب آهن مقابل العین در خانه و حذف از گردونه رقابت های لیگ قهرمانان بازتاب گسترده ای در سطح رسانه ها از جمله سایت AFC داشت.

به گزارش نود تي وي ، در پی شکست خانگی ۲-۰ برابر العین و حذف ذوب آهن به عنوان آخرین نماینده باقی مانده ایران در لیگ قهرمانان آسیا سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با انتشار گزارشی پیرامون اتفاقات این بازی نوشت:« ایران دیگر نماینده ای در مرحله یک چهارم نهایی و در جمع هشت تیم برتر قاره ندارد چون ذوب آهن هم به عنوان آخرین امید ایرانی ها با شکست برابر العین از این رقابت ها کنار رفت».

 
این سایت در ادامه با تشریح اتفاقات رخ داده در بازی فولادشهر نوشت:« ذوب آهن در هر نیمه یک گل زودهنگام از حریف اماراتی اش دریافت کرد تا عملا دست ها را به علامت تسلیم بالا ببرد. بنفش پوشان اماراتی با تفکرات و شناخت بهتر نسبت به حریف ایرانی خود با درخشش عمر عبدالرحمان توانستند به یک برد ارزشمند رسیده و دومین نماینده اماراتی حاضر در جمع هشت تیم برتر قاره باشند».

 

 
این سایت در ادامه به اظهار نظرهای مربیان دو تیم اشاره داشت جایی که دالیچ بوسنیایی شاگردان را شایسته صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا دانسته بود و گل محمدی هم بار دیگر اشتباهات فردی در خط دفاع را دلیل ناکامی اش توصیف کرد.

 

دیدگاه کاربران