برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

رئال و شانس بالای بردن سه گانه در ۲۰۱۶

نشریات چاپ بارسلونا روز بازی فینال لیگ قهرمانان در گزارش های خود به این اشاره کرده بودند که یا اوندسیما یا بحران برای رئال مادرید.

به گزارش نود تي وي ، در واقع نیز چنین بود و اگر رئال شب گذشته موفق نمی شد اتلتیکو را شکست داده و یازدهمین عنوان قهرمانی خود در اروپا را کسب کند، به دلیل ناکامی در کسب جام برای دومین فصل متوالی، وارد بحران بزرگی می شد اما حالا اوضاع کاملا متفاوت شده است. زیدان در پست خود ابقا خواهد شد، رونالدو نیز به زودی قراردادش را تمدید می کند و پرز نیز حالا خود را از زیر فشار انتقادات هواداران خارج می بیند.

 

 

رئالی ها با کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ، مرداد ماه امسال در سوپرکاپ اروپا به مصاف قهرمان لیگ اروپا یعنی سویا خواهند رفت. تکرار بازی دو سال پیش در کاردیف که با برتری ۲-۰ کهکشانی ها به اتمام رسید. رئال در صورت فتح سوپرکاپ، شانس بزرگی برای فتح سه گانه در سال ۲۰۱۶ خواهد داشت.

 

در روزهای واپسین سال ۲۰۱۶، این تیم در جام جهانی باشگاه ها حضور پیدا خواهد کرد و طبعا به عنوان قهرمان اروپا، شانس اول فتح این رقابت ها نیز محسوب خواهد شد. رئال دو سال پیش توانست سوپرکاپ و جام جهانی باشگاه ها را به ویترین افتخارات خود اضافه کند و با قدرتی که این تیم دارد، از همین حالا می توان سه گانه در ۲۰۱۶ را برای کهکشانی ها متصور بود.

 

دیدگاه کاربران