برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

پایان تلخ قهرمان در سکانس آخر؛ خودکشی سید

مهدی رحمتی که این فصل استقلال را در بدترین روزهای فصل نجات داد، در بازی‌های پایانی هر دو جام را از تیمش گرفت.

به گزارش نود تي وي ، مهدی رحمتی این فصل، ستاره اصلی استقلال بود اما بیش از همه، دو واکنش استثنایی از او، تصاویر ماندگار استقلال در این فصل هستند. رحمتی در دقایق پایانی بازی با سایپا، با یک سوپرواکنش برد استقلال را حفظ کرد و این تیم را دو هفته مانده به پایان لیگ برتر به صدر برگرداند و یک بار هم با واکنش عالی روی پنالتی پنجم مطهری در جام حذفی مقابل نفت، استقلال را در این مسابقات حفظ کرد. قهرمان استقلال، فقط سه بازی برای بالا بردن دو جام به عنوان کاپیتان و قهرمان تیم فاصله داشت اما خودش، همه چیز را بهم ریخت.

درگیری رحمتی با قلعه‌نویی مقابل تراکتورسازی، تمرکز او و تیمش را از بین برد و کاپیتان استقلال با یک اشتباه عجیب، گل مساوی را به تراکتوری‌ها هدیه داد. امروز هم رحمتی با جنجال‌های فراوان به این بازی رسید تا استقلال را نجات دهد اما خودش گل اول ذوب آهن را زد و هر ۵ پنالتی را گل خورد تا به جای او، مهدی رجب‌زاده جام را بالا ببرد.

هایلایت طولانی رحمتی در این فصل، پر از تصاویر متناقض خواهد بود. دروازه‌بانی که یک دربی منجی استقلال بود و دربی برگشت، با اشتباهاتش باعث شکست سنگین این تیم شد. با پنالتی‌گیری عالی نفت را حذف کرد و فینال، حتی یک پنالتی نگرفت. بارها قهرمان استقلال بود اما در نهایت، خودش تیمش را زمین‌گیر کرد.

دیدگاه کاربران