برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

نام علی ابن ابیطالب روی مدال هایمان خیلی دلنشین بود

کاپیتان تیم ذوب آهن گفت: «به کاری که رحمتی قبل از گرفتن پنالتی ها انجام می داد اعتقاد دارم اما این خداست که تقدیر انسان را رقم می زند.»

مهدی رجب زاده رحمتی متوسل شد اما نمی توان با تقدیر جنگید / نام علی ابن ابیطالب روی مدال هایمان خیلی دلنشین بود

به گزارش نود تي وي ، مهدی رجب زاده درباره فینال جام حذفی اظهار داشت: «پیروزی دلچسبی بود که بعد از چندین هفته پر فشار و آسیب دیدگی های مکرر برای ما رقم خورد. امیدوار هستیم تا با این شرایط خوب روحی و پس از یک دوره استراحت پایان فصل با انرژی دور جدید تمریناتمان را برای فصل بعد از سر بگیریم.»

وی درباره آسیب دیدگی که در اواسط بازی دچارش شد گفت: «من با آمادگی کامل در فینال حضور پیدا نکردم و به همین خاطر پس از گذشت مدتی از بازی آسیب دیدگی ام باعث شد تا کمی اذیت شوم اما مشکل خاصی نبود و تا روزی که دور جدید تمرینات تیم آغاز شود این مشکل برطرف خواهد شد.»

کاپیتان ذوب آهن درباره ضربات پنالتی و اینکه مهدی رحمتی قبل از هر ضربه پشت به توپ دعا می کرد اما نتوانست حتی یک پنالتی را به درستی تشخیص داده و بسمت توپ برود بیان داشت: «شخصا به دعا کردن و توسل به ائمه و پیامبران اعتقاد دارم قطعا رحمتی هم چنین نیتی در کارش بوده و هست. اما نمی توان با تقدیر جنگید.»

رجب زاده خاطرنشان کرد: «وقتی خداوند تقدیر انسان را برایش در نظر گرفته باشد کسی نمی تواند آن را تغییر دهد. گاهی ممکن است خداوند به خاطر عمل نیک یک نفر جمعی را مورد لطف خود قرار دهد و گاهی هم ممکن است به دلیل اشتباه یک نفر جمعی را مورد خشم خود قرار دهد. آن شب تقدیر بر این بود که تیم ذوب آهن پیروز از میدان خارج شود و استقلال شکست بخورد.»

 

کاپیتان تیم ذوب آهن اضافه کرد: «یکی از اتفاقات خوب در آن دیدار این بود که من متوجه شدم روی مدال هایمان نام علی ابن ابیطالب درج شده است. این اتفاق خیلی برایم دلنشین بود و این مدال بیشتر از هر مدالی در زندگیم بر دلم نشست. امیدوار هستم تا زمانی که می توانم بازی کنم همواره باعث خوشحالی مردم اصفهان و هواداران ذوب آهن شوم.»

دیدگاه کاربران