برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

استقلالی ها سند ۸ تایی ها را پیدا کردند!

علی جباری پیشکسوت استقلال می گوید دوستان خبرنگارش سند بازی ۸ تایی ها را پیدا کردند و بزودی در مجله کیهان ورزشی منتشر می کنند.

به گزارش نود تی وی، استقلالی ها برای پرسپولیس کری ۸ می خوانند و می گویند ۸ گل به پرسپولیس زدند. ادعایی که اولین بار علی فتح الله زاده در سالگرد بازی ۶ تای ۵۲ مطرح کرد و فوتبال ایران را به هم ریخت. علی جباری در بطن این قصه قرار گرفت. سلطان استقلالی ها که حالا رئیس کانون پیشکسوتان تیم است. او اما می گوید:«راستش اولین بار ما این را نگفتیم. اتفاقا خود هما بهزادی این را گفت. به من هم زنگ زدند و پرسیدند تو چیزی درباره این بازی می دانی ، من گفتم یک چیزی را آقای هما بهزادی گفته بود. البته این بازی احتمالا به اسم استقلال و پرسپولیس نبوده و باید ببینیم چه بوده . من اصلا در این بازی ، بازی هم نکردم. خبرنگاری به من گفت تو هم دو تا گل زدی ، من به خنده گفتم ، ۲ تا نه ؛فکر کنم ۳ تا زدم.»

او البته در ادامه گفت:«این بازی همچین هم هیچ ، هیچ نبوده. دوستان استقلالی ام در مجله کیهان ورزشی گشتند و سند این بازی را پیدا کرده اند و بزودی آن را منتشر می کنند تا همه ببینند ، تاجی های آن زمان(نام پیشین استقلال قبل از پیروزی انقلاب اسلامی) ۸ گل به پرسپولیسی ها زده اند.کمی صبور باشید.»

این گفته جدید علی جباری احتمالا دوباره توفانی به پا می کند و باید دید کشف جدید استقلالی ها چه بوده و آنها می توانند با ساختن نماد ۸ ، ۶ پرسپولیسی ها را در سایه قرار دهند؟

منابع:افکار خبر

دیدگاه کاربران