برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

بیک‌زاده: عزت و ذلت دست خداست نه بنده‌اش!

این درست که در فینال بازی نکرد اما با قهرمانی ذوب آهن در جام حذفی پنجمین قهرمانی هم در کارنامه دوران فوتبال مدافع چپ محجوب این تیم ثبت شد تا او در آستانه ثبت رکورد جالبی قرار بگیرد.

به گزارش نود تي وي ، هاشم بیک زاده بعد از یک فصل پر از اتفاق در نهایت اولین قهرمانی‌اش در جام حذفی را نیز با ذوب آهن آن هم مقابل استقلال که او را در لیست مازاد قرار داد، تجربه کرد تا عناوین قهرمانی‌اش در فوتبال ایران به عدد پنج برسد. بیک زاده که مشخص بود حرف‌های زیادی از اتفاقات رخ داده در یک فصل گذشته به خصوص در زمان جدایی‌اش از استقلال در دل دارد مدعی شد عزت و ذلت دست خداوند است نه بنده خدا!
یک چشمم خون بود یک چشمم اشک
در خرمشهر دلم برای طرفداران استقلال سوخت اما از سوی دیگر خوشحال بودم که ذوب آهن و طرفدارانش شاد بودند. دروغ چرا روی سکوهای ورزشگاه یک چشمم خون بود چشم دیگرم اشک شادی. اما هر چه بود برای ما با شیرینی توام شد تا پنجمین قهرمانی‌ام در فوتبال را تجربه کنم. شیرینی این جام از این حیث بیشتر بود که اولین قهرمانی‌ام در جام حذفی قلمداد می‌شود تا این طلسم هم برای من شکسته شود.
وظیفه‌مان بود به شهدای خرمشهر ادای احترام کنیم
به هر حال بازی در خرمشهر آن هم در آن شرایط آب و هوایی دشوار بود اما برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدایی که جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و برای سربلندی و آرامش ممکت مان خون دادند، باید وظیفه‌مان را انجام می‌دادیم و خوشحالم که شب خوبی برای مردم این شهر رقم خورد.
خیلی خسته بودیم اما جلوی استقلال کم نیاوردیم
ذوب آهن انصافاً شرایط سختی برای فینال با استقلال داشت چون در ۱۰ روز سه بازی سنگین با العین و فینال حذفی را باید برگزار می‌کرد. خیلی خسته بودیم و از آن بدتر با مصدومیت‌های بدی هم روبرو شدیم از جمله خود من که با بدشانسی مچ پایم پیچید. اما خدا را شکر بچه‌ها با همه مشکلات جلوی استقلال کم نیاوردند و به آن چه استحقاق داشتند رسیدند.

 


دوست دارم در اصفهان و ذوب آهن بمانم
شرایطم برای فصل آتی مشخص نیست چون قراردادم با باشگاه به پایان رسیده و تنها یک بند مشروط دارم که در صورت رضایت هر دو طرف می‌توانم تا یکسال دیگر در اصفهان بمانم. خودم خیلی از شرایطم در ذوب آهن و اصفهان راضی بودم و دوست دارم این تجربه را ادامه دهم اما در فوتبال حرفه‌ای هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و فعلاً دنبال این هستم که کمی استراحت کنم و از جو فوتبال خارج شوم تا بعدها با آرامش بهترین تصمیم را بگیرم.
عزت و ذلت دست خداست نه بنده خدا!
بازگشت به استقلال؟ من این تیم را و همین طور طرفدارانش را واقعاً دوست دارم و سال قبل هم که آن  اتفاقات رقم خورد و ما را در لیست مازاد قرار دادند هیچ وقت حرفی نزدم که باعث دلخوری استقلالی‌ها شود. الان هم اصلاً دوست ندارم پرونده گشایی کنم و بگویم چه اتفاقاتی افتاد که ما را از استقلال فراری دادند اما تنها به این جمله بسنده می‌کنم که غزت و ذلت دست خداست نه بنده خدا!
سال بعد دنبال ششمین قهرمانی هستم
سال بعد اگر خدا بخواهد جایی خواهم بود که بتوانم ششمین جام قهرمانی‌ام را در دوران فوتبالم به ثبت برسانم. (باخنده) البته هر موفقیتی با تلاش و تفکر خوب به دست می‌آید و خداوند هم باید بخواهد تا به آن چیزی که می‌خواهی برسی. هاشم بیک زاده نان دلش را می‌خورد و مثل خیلی‌ها بلد نیست با چاپلوسی و … در فوتبال بماند. این را گفتم تا آن دسته از دوستانی که مدام دنبال این کارها هستند دست بردارند!
حالا حالاها مونده خسرو به افتخارات من برسه
در آبادان که بودیم با استقلالی‌ها در یک هتل اسکان پیدا کرده بودیم و همین باعث شد تا با رفقای قدیمی چند ساعتی را بگذرانیم. اتفاقاً شوخی‌ها زیادی هم صورت گرفت از جمله این که به خسرو گفتم حالا حالاها مونده تا به افتخارات من برسی و پنج جام قهرمانی بالای سر ببری (باخنده) از شوخی گذشته امیدوارم تصمیمات خوبی برای استقلال محبوب گرفته شود تا این تیم دوباره به روزهای اوج بازگردد.

 

دیدگاه کاربران