برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

آقایی: از تراکتور به فوتبال اروپا می‌روم

مدافع تیم تراکتورسازی ابراز امیدواری کرد بتواند سال آینده در لیگ‌های اروپایی فوتبالش را دنبال کند.

سعید آقایی در گفتگو با خبرنگار نود تی وی ، درباره شرایط تیمش در اردوی تهران اظهار داشت: شرایطمان بسیار خوب، تمرینات خوب و منظمی را دنبال می‌کنیم بدنسازی تیم ما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود و این تمرینات سخت قطعا در ادامه راه به سود ما خواهد بود. جا دارد از آقای پورممی مربی بدنساز تیم تشکر کنم که به بهترین شکل ممکن ما را آماده مسابقات می‌کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز بابت اتفاقات گذشته از هواداران تراکتور دلخور است بیان داشت: من هیچ مشکلی با هواداران تراکتورسازی ندارم ارتباط ما کاملا دو طرفه است و همیشه از اینکه در کنار آنها باشم لذت می‌برم. اگر در چند سال برای تراکتور بازی کردم فقط به عشق همین هواداران بوده است. امیدوارم بتوانم این عزیزان را در طول فصل با بازی‌های خوب خوشحال کنم. هواداران تراکتورسازی همیشه نسبت به من لطف داشته‌اند و بابت همه چیز از آنها ممنونم.

مدافع تراکتورسازی درباره اینکه در سال جدید نیز تنها مدافع چپ پای تیمش است عنوان کرد: این موضوع نظر سرمربی تیم آقای قلعه‌نویی است و من به نظرش احترام می‌گذارم. به عنوان یک بازیکن تمام تلاشم را برای انجام بهترین بازی‌ها انجام می‌دهم و امیدوارم مفید ظاهر شوم.

آقایی ادامه داد: هدف من حضور در لیگ‌های اروپایی است، دوست دارم از تراکتورسازی به اروپا ترانسفر شوم و ان‎شاءالله این اتفاق در سال آینده رخ خواهد داد. همچنین هر کاری انجام می‌دهم تا بتوانم نظر کادرفنی تیم‌ملی فوتبال را جلب کنم و پیراهن مقدس تیم کشورم را بپوشم.

وی در پایان درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی در لیگ‌برتر اضافه کرد: اینکه ما بخواهیم درباره قهرمانی صحبت کنم چیزی را درست نمی‌کند اما هدفی جز کسب عنوان قهرمانی در لیگ‌برتر نداریم و ان‎شاءالله با حمایت هواداران به این مساله مهم دست پیدا خواهیم کرد.

دیدگاه کاربران