برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

شهباززاده ۴۰۰ میلیون بدهد جدا می‌شود

باشگاه استقلال آخرین شرط خود برای صدور رضایتنامه مهاجم جدایی طلب را اعلام کرد تا رفتن این بازیکن جدی تر از قبل شود.

به گزارش نود تی وی، در شرایطی که پرونده جدایی سجاد شهباززاده به یکی از پرونده های پرحرف و حدیث باشگاه استقلال در چند هفته گذشته تبدیل شده مدیرعامل این باشگاه از آخرین شرط خود برای صدور رضایتنامه این بازیکن پرده برداشت جایی که مهاجم شماره ۱۰ استقلال با پرداخت نیم میلیارد می تواند راهی تیم ترکیه ای شود.

بهرام افشارزاده در همین خصوص گفت:« با شهباززاده صحبت زیادی انجام دادم. در صحبت‌هایی که داشتنیم او حرف آخر را اول زد و گفت می‌خواهد برود و مدعی شد برایش مهم نیست که چقدر پول می‌گیرد. شهباززاده هوایی شده و هرچقدر هم با او منطقی حرف بزنم حرف خودش را می‌زند. او بابت جدایی از استقلال باید ۵۰۰ میلیون تومان پول بدهد. البته من ترجیح می‌دهم او را به باشگاه دعوت کنیم و معتقدم که پایان یک ورزشکار حرفه‌ای در استقلال باید غیر از این حرف‌ها باشد و باید با منطق صحبت کنیم. شهباززاده هم جوان است و جوانی کرده ولی ما باید عقلایی تصمیم بگیریم.»

افشارزاده همچنین در گفتگویی مدعی شده است که شهباززاده امروز برای مذاکره به باشگاه استقلال می آید در حالی که مشخص نیست او آیا ایران است یا هنوز در ترکیه حضور دارد. در روزهای گذشته نماینده شهباززاده با مدیران استقلال مذاکره کرده بود و باید دید آیا امروز بالاخره خودش در باشگاه استقلال آفتابی می شود یا نه. البته افشارزاده در حالی مدعی شده است که شهباززاده باید برای دریافت رضایت نامه اش مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان به باشگاه استقلال بدهد که این بازیکن در مصاحبه روزهای اخیرش با ورزش سه اعلام کرده بود که حاضر نیست این مبلغ را به باشگاه استقلال بدهد چرا که بدهی اش از این باشگاه بسیار بیشتر از این مبلغ است.

شهباززاده بیش از۶۰۰ میلیون تومان از باشگاه استقلال طلب کار است و مدعی است که این مبلغ بسیار بیشتر از ۳۰ درصد قراردادش را با آلانیا اسپور ترکیه است. نکته دیگر این است که پیش از این مسوولان باشگاه استقلال در تماسی که با شهباززاده گرفته بودند به وی اطلاع داده بودند که برای پیوستن به آلانیا اسپور باید طلبش را ببخشد و ۴۰۰ میلیون پول نقد به باشگاه استقلال بدهد که این موضوع با مخالفت مهاجم استقلال روبرو شده بود.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که آیا شهباززاده حاضر می شود پول رضایت نامه اش را به باشگاه استقلال بدهد و انتقال جنجالی این بازیکن به آلانیا اسپور نهایی می شود یا نه.

دیدگاه کاربران