برنامه اینترنتی نود

اخبار و ویدئوهای اختصاصی از ورزش کشور

پیشنهاد سردبیر

قلعه‌نویی: تراکتور هر جا برود میزبان است

سرمربی تراکتورسازان معتقد است حضور بازیکنان نامی در این باشگاه دردسر شیرین است که آنها دچارشان شدند و وی می‌تواند در بهترین حالت از آنها استفاده کند.

به گزارش نود تی وی، امیر قلعه‌نویی در رابطه با اوضاع تیم تراکتورسازی تنها چند روز پیش از آغاز لیگ شانزدهم می‌گوید:
نمی‌دانیم راجع به ورزشگاه چه پیش می‌آید
متأسفانه مشکلی بزرگی گریبان دو تیم تبریزی را گرفته است، هم تراکتورسازی و هم ماشین‌سازی فعلاً ورزشگاهی برای برگزاری بازی‌های خانگی خود ندارند، در حال حاضر مانده‌ایم و نمی‌دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد، به‌هرحال هر تصمیمی که سازمان لیگ بگیرد ما هم می‌پذیریم، همه تلاش خود را می‌کنیم در تبریز به میدان برویم اما وقتی امکان‌پذیر نباشد هرجایی که لازم باشد بازی می‌کنیم، البته در صورتی که نتوانیم در تبریز به میدان برویم پیشنهاد بنده شهر کرج است.
تراکتورسازی هر جا برود میزبان است
البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که ما به همراه تیم تراکتورسازی هر جا رفتیم و بازی کردیم احساس میزبان بودن به ما دست داده بود، همین حالا هم به هر شهری برویم مطمئن هستیم آذربایجانی‌ها ما را تنها نخواهند گذاشت، به‌هرحال ما حداقل تا هفته چهارم، ورزشگاه یادگار امام را نخواهیم داشت اما اصلاً نمی‌خواهیم حمایت هوادارانمان را نداشته باشیم، تردید ندارم در هر شهری بخواهیم به میدان برویم آنها به تشویق تیم محبوبشان خواهند پرداخت و بازهم کاری می‌کنند ما احساس میزبانی در ورزشگاه خانگی به ما دست دهد.
گفتند بعد از هفته چهارم یادگار امام می‌رسد
در رابطه با روند آمادگی ورزشگاه یادگار امام چیز زیادی نمی‌دانم برای اینکه سردار آجورلومسئول پیش بردن مذاکرات بوده است و ایشان به‌طور کامل می‌داند که چه اتفاقاتی در حال افتادن است، البته ای‌کاش زیر کشت رفتن زمین زودتر انجام می‌پذیرفت تا از آغاز بازی‌ها با تمام توان و استعدادهایی که داریم به میدان می‌رفتیم، اکنون به ما عنوان‌شده است که بعد از تعطیلات هفته چهارم این ورزشگاه آماده بازی خواهد بود و ما روی آن حساب باز کرده‌ایم. متأسفانه ورزشگاه تختی را به دلیل سکوهایش به ما ندادند اما برای بازی در ورزشگاه بنیان دیزل نامه رسمی زدیم که متأسفانه با جواب منفی باشگاه گسترش فولاد روبرو شدیم.
به خاطر گسترش با خلعتبری ادامه ندادیم

متأسفانه این روزها می‌شنوم می‌گویند رابطه ما و باشگاه گسترش فولاد خدشه‌دار شده است که باید بگویم اصلاً این‌چنین نیست، ما هیچ‌وقت به ارتباطمان با تیم همشهری به دید منفی نگاه نمی‌کنیم، همه تلاشمان را هم می‌کنیم تا بهترین تعامل را داشته باشیم به طورمثال در فصل نقل و انتقالات، بازیکنی نبود که بدانیم گسترش فولاد می‌خواهد ما با او مذاکره کنیم و یا آن را جذب تیم خود کنیم، اگر در این میان چیزی هم بوده است به گوش ما نرسید، حتی ما به احترام این تیم دست از برخی از بازیکن‌ها برداشتیم، به‌طور مثال محمدرضا خلعتبری موردنظر ما بود و با او مشغول مذاکره بودیم اما وقتی دیدیم گسترشی‌ها پیش آمدند مذاکراتمان را ادامه ندادیم.

حضور بازیکنان خوب، دردسر شیرین تراکتورسازی است

بعضی‌ها می‌گویند ما بازیکنان بسیاری گرفته‌ایم و در بعضی از خطوط ترافیک بازیکن داریم، مثلاً می‌گویند بازیکنانی مانند نوری، کرار، رفیعی و … در یک پست به میدان می‌روند، اولاً که باید بگویم این موضوع یک جور دردسر شیرین است و همین حضور بازیکنان باعث شده است انگیزه و حس رقابت بالا برود و درنهایت به نفع تیم تمام شود، ثانیاً تمام این بازیکنان، در چند پست به میدان می‌روند بنابراین وقتی در آمادگی کامل باشند نیازی نیست روی نیمکت بنشینند و می‌توانند در پستی که لازمشان داریم به میدان بروند.

تیم قلعه‌نویی حاشیه ندارد

ما بازیکنان بزرگی را به تیم آوردیم، بعضی‌ها می‌گویند در صورت نیمکت نشینی مثلاً یکبازیکن بزرگ ممکن حواشی زیادی برای تیم ایجاد شود اما درباره حاشیه‌سازی خیلی سربسته بگویم که در تیمی که امیر قلعه‌نویی مربی آن است حواشی این‌چنینی جایی ندارد و من به خوبی می‌دانم باید چطور از بازیکنانم بازی بگیرم تا همه‌چیز در آرامش به‌پیش برود.

بر اساس اولویت بازیکن گرفتیم

بازیکنان بسیار خوبی جذب تیم کردیم که بسیار از آنها راضی هستم، بازیکنان باتجربه و موفق که هرکدام از نامشان تبدیل به یک وزنه در فوتبال ایران شده است. ما بر اساس اولویت‌بندی دست به جذب بازیکن زدیم، بازیکنانی می‌خواستیم که بتوانند نقاط ضعف تیم را بپوشانند و خوشبختانه به بهترین نحو توانستیم این کار را انجام دهیم. بدون شک ما می‌توانیم مجموعه‌ای با کمترین اشتباه به وجود بیاوریم تا در فصل پیش رو بالاخره حق خود را بگیرد و هواداران را خوشحال کند.
بعضی بازیکنان نمی‌توانستند به اردو بیایند
به دو دلیل امسال تصمیم به برگزاری اردوی خارجی نگرفتیم، اول اینکه ما کشور ترکیه را مدنظر داشتیم اما انفجارهای صورت گرفته در مقطع زمانی که ما می‌خواستیم اردو برگزار کنیم آنجا ناامن شده بود، اما نکته دوم نیز مشکل خروجی چند بازیکن ما بود، ما باید بدون آنها به اردو می‌رفتیم و با توجه به اینکه می‌خواستیم به آمادگی و هماهنگی کامل برسیم رفتنمان بدون آنها منطقی نبود.

پشتیبانی و تدارکات به بهترین نحو بود

دوران پیش فصلمان را به خوبی پشت سر گذاشتیم، لازم می‌دانم از مدیریت باشگاه تشکر کنم، آقای آجورلو توانستند برنامه‌های موردنظر ما را پیش ببرند، تدارک بسیار خوبی داشتیم و پشتیبانی صورت گرفته از تیم عالی بود. از همه تشکر می‌کنم و امیدوارم به کمک خداوند، تلاش کلیه عوامل تیم و حمایت هواداران بتوانیم به جایگاهی که لیاقتش را داریم دست پیدا کنیم.

 

دیدگاه کاربران